Povezane vesti
Groznica Zapadnog Nila u još jednom mestu u Srbiji: Pazite! Avgust je kritičan mesec, tada se najviše ljudi zarazi
Kurir 17.08.2020
Ni u toku prošle nedelje u Srbiji, prema izveštaju Instituta za javno zdravlje "Dr Milan Jovanović Batut", nije registrovana groznica Zapadnog Nila među građanima, ali su zato pored Zavoda za biocide i medicinsku ekologiju, još dve institucije… »
Zaraženi komarci registrovani u više mesta Vojvodine: Nema obolelih od virusa Zapadnog Nila
Dnevnik 17.08.2020
- Na osnovu izveštaja Instituta za javno zdravlje Batut i Zavoda za biocide i medicinsku ekologiju od početka sezone do 4. avgusta ove godine prisustvo genoma virusa Zapadnog Nila otkriveno je u domaćim komarcima sa različitih lokacija na teritoriji AP… »
Vesti dana »
Vremenska prognoza: Toplo vreme danas, za vikend pljuskovi i pad
Naslovi.ai pre 1 satjoš 27 povezanih
Advokatica građana: Pokušavaju da lažno prikažu da se ono što se dogodilo 14. avgusta zapravo nije desilo
Radio 021 pre 41 minutajoš 20 povezanih
Razorni šumski požari pogodili primorska područja u Hrvatskoj i Grčkoj
Naslovi.ai pre 12 minutajoš 79 povezanih
Požari bukte u regionu: Kod Lokve Rogoznice i Omiša povređeno 36 ljudi, vatra se širi u Herceg Novom, kritično kod Konjica (FOTO, VIDEO)
Danas pre 51 minutajoš 18 povezanih



