Povezane vesti
Dijaspora šalje manje novca u Srbiju: Drastičan pad doznaka
Nova 18.08.2020
Iz dijaspore bi ove godine u Srbiju moglo da stigne nekoliko stotina miliona evra manje nego inače, jer se veliki broj srpskih državljana prethodnih meseci vratio sa privremenog rada u inostranstvu, nakon što su zbog korona krize ostali bez posla. Tako… »
Gastarbajteri u Srbiji – manje novca iz dijaspore
Vesti online 18.08.2020
Iz dijaspore bi ove godine moglo da stigne nekoliko stotina miliona evra manje, jer se veliki broj srpskih državljana vratio sa privremenog rada. Nakon što su zbog korona krize ostali bez posla, veliki broj srpskih državljana prethodnih meseci vratio se… »
Nema posla nema ni doznaka: Gastarbajteri podbacili, ove godine Srbija "kraća"tanja za 800 miliona evra?
Mondo 18.08.2020
Kriza zbog koren teško je pogodila i srpsku dijasporu i čuvene "radnike na privremenom radu u inostranstvu". Zbog manje posla, manjih plata ali i velikog broja "povratnika", Srbija bi ove godine mogla da ostane bez više od 800 miliona evra. Kriza zbog… »
Vesti dana »
Dodikov kandidat definitivni pobednik izbora za predsednika Republike Srpske
BBC News pre 9 minutajoš 16 povezanih
Venecuela kao Divlji zapad! "Uperili su oružje i ubacili ga u kola" Opozicionar otet par sati nakon izlaska iz zatvora, krive Delsi, šta će reći Tramp? (foto)
Kurir pre 14 minutajoš 14 povezanih
Istekao rok za podnošenje prijava za upis bespravnih objekata, stiglo oko 2,5 miliona prijava
Newsmax Balkans pre 19 minutajoš 12 povezanih





