Povezane vesti
Kontrola obišla beogradske autobuse: Ustanovljeno da u 15 odsto vozila ne radi klima
Telegraf 18.08.2020
GSP "Beograd" je prošle godine kupio 244 vozila, za ovu godinu je bila najavljena kupovina više od 200. Za dve nedelje počinje školska godina. Zbog epidemiološke situacije ovaj septembar će biti drugačiji. Realna su očekivanja da će od 1. septembra biti… »
GSP se sprema za novu školsku godinu: Povećan broj vozila od septembra, a jedna stvar u prevozu će biti obavezna
Srbija danas 18.08.2020
Iako će zbog epidemiološke situacije ovaj septembar biti drugačiji, za dve nedelje počinje školska godina i realna su očekivanja da će od 1. septembra biti više građana koji će koristiti javni saobraćaj u Beogradu. Gradski sekretar za javni prevoz Jovica… »
Vesti dana »
Škaljarci ranjeni u pucnjavi u Nikšiću. Sve vrvi od policije: Grad potpuno blokiran
Blic pre 18 minutajoš 1 povezana
Joca Amsterdam pušten na uslovnu slobodu Apelacioni sud uvažio žalbe branilaca, evo do kada može biti van zatvora
Blic pre 3 satajoš 1 povezana
Državljanin Srbije među troje uhapšenih iz balkanskog kartela Pretresi izvedeni i na više lokacija u Srbiji: Oduzet mercedes i 16 hiljada evra
Blic pre 3 satajoš 1 povezana
Havarija na naftovodu U Nemačkoj: Izlila se velika količine nafte, službe za vanredne situacije na teren
Blic pre 3 satajoš 1 povezana



