Povezane vesti
Litvanija ne priznaje Lukašenka
Vesti online 18.08.2020
Litvanija je danas u parlamentu usvojila rezoluciju kojom odbija da prizna rezultate izbora u Belorusiji. Litvanski poslanici su jednoglasno usvojili dokument kojim se ne priznaje Aleksandar Lukašenko kao legitimno izabrani predsednik Belorusije na… »
Litvanija uvodi sankcije Belorusiji: Danas šaljemo poruku celom svetu, odbacite Lukašenkov legitimitet
Kurir 18.08.2020
Litvanski parlament usvojio je danas velikom većinom glasova odluku da se uvedu ekonomske sankcije režimu u Belorusiji, ističući da predsednički izbori u toj zemlji moraju da budu međunarodno priznati da bi bili legitimni. "Šaljemo snažnu poruku danas… »
Vesti dana »

Svi pogledi uprti u snajku Viki Miljković! Ova lepotica je ukrala srce Andreju, pojavila se u beloj toaleti i očarala (foto)
Kurir pre 13 minutajoš 53 povezane

Medvedev o padu francuske Vlade: Makron je samo briljantan advokat Kijeva
Sputnik pre 1 satjoš 33 povezane

Izrael deportovao Gretu Tunberg i još 170 osoba, među njima i srpski student
Danas pre 5 satijoš 30 povezanih

Plan za Gazu: Počeli indirektni pregovori Izraela i Hamasa u Egiptu
BBC News pre 1 satjoš 42 povezane