Povezane vesti
Virus korona u Požarevcu: Na lečenju 67 pacijenata, četiri na respiratoru
Večernje novosti 18.08.2020
U KOVID bolnici u Požarevcu trenutno je hospitalizovano 67 pacijenata sa simptomima koronavirusa i svi su iz Braničevskog okruga. Trenutno su tri zdravstvena radnika pozitivna na Kovid 19, od kojih je jedan na bolničkom lečenju, a dvoje su u kućnoj… »
U prokupačkoj Bolnici 3 pacijenta pozitivna na koronu
Južne vesti 18.08.2020
Od 9 pacijenata, koliko je smešteno na Infektivnom odeljenju prokupačke Opšte bolnice, 3 su pozitivna na koronu, dok su ostali sa simptomima koji upućuju na virus, ali bez potvrđenog testa. Na kiseoniku se trenutno nalaze 3 pacijenta, a u poslednjih 48… »
Epidemiološka situacija u Vranju poprima mirniju sliku, 91 testiran, 4 inficirana
Jugmedia 18.08.2020
Epidemiloška situacija u Vranju se polako smiruje i ako ovaj trend bude nastavljen imamo dobre šanse da pred početak nove školske godine, uz poštovanje svih propisnih mera zaštite od COVID-19, situaciju u gradu sa korona virusom učinimo još boljom, kaže… »
Vesti dana »
Najnoviji podaci: 100.000 podnetih zahteva za legalizaciju objekata, 48 odsto kuće
Kurir pre 28 minutajoš 37 povezanih
Hapšenje u Preševu Podignuta Žandarmerija, prilikom pretresa na osam lokacija pronađen je dron, računarska oprema...
Alo pre 28 minutajoš 49 povezanih
Moguća nacionalizacija Naftne industrije Srbije 'pod određenim uslovima', izjavio Lavrov
Slobodna Evropa pre 19 minutajoš 41 povezana
"Ljudi su iz vode dozivali pomoć, žena je zapela u granje": Vidović skočio u ledenu Savu i spasio ljude
Telegraf pre 1 satjoš 33 povezane




