Povezane vesti
Preminuo načelnik Klinike za kardiologiju VMA: Doktor Radomir Matunović imao koronu
Telegraf 18.08.2020
"Često je govorio da „srce reaguje i kad mi ne reagujemo" U Vojno medicinskom centru Karaburma, koji je pretvoren u kovid bolnicu, u ponedeljak po podne, umro je, posle teške borbe protiv korona virusa, pukovnik profesor dr Radomir Matunović (58)… »
Načelnik kardiologije na VMA preminuo od korone
IndeksOnline 18.08.2020
BEOGRAD – Višegodišnji načelnik Klinike za kardiologiju VMA i profesor na Medicinskom fakultetu Radomir Matunović preminuo je od korona virusa u 58. godini, saopšteno je danas. On je preminuo u ponedeljak popodne u Vojno medicinskom centru Karaburma, a… »
Vesti dana »

Jaka eksplozija u stanu u Kosovskoj ulici u Beogradu, jedna osoba pronađena u besvesnom stanju
Danas pre 5 satijoš 13 povezanih

(Video) "Zahvalan na toploj dobrodošlici i izuzetnom gostoprimstvu": Predsednik Vučić gost na večeri koju priređuju danski kralj i kraljica
Blic pre 1 satjoš 2 povezane

Oktobar tek počeo, a vreme kao usred zime: Kako da bezbedno vozimo sa letnjim gumama ili treba da ih što pre menjamo za zimske
Blic pre 33 minutajoš 1 povezana

Vremenska prognoza za četvrtak, 2. oktobar: Oblačno i hladno sa kišom, na planinama sneg
Beta pre 4 satijoš 4 povezane

Narodno pozorište u Beogradu ustaje protiv Pravilnika – 3. oktobra štrajk upozorenja
Danas pre 5 satijoš 1 povezana