Povezane vesti
Australija: Vakcina će biti besplatna ako testiranje uspe
Vesti online 19.08.2020
Australija je saopštila da je osigurala pristup potencijalnoj vakcini protiv koronavirusa i da će moći da obezbedi besplatne doze za celu populaciju od 25 miliona stanovnika. Reč je o vakcini koju zajednički razvijaju farmaceutska kompanija AstraZeneka i… »
Australija: Vakcina će biti besplatna ako testiranje uspije
Al Jazeera 19.08.2020
Australija je osigurala pristup vakcini koju zajednički razvijaju AstraZeneca i Univerzitet Oxford. Australija je saopćila da je osigurala pristup potencijalnoj vakcini protiv korona virusa i da će moći da osigura besplatne doze za cijelu populaciju od… »
Australija nabavila besplatne vakcine za sve: Biće obavezne?
Nova 19.08.2020
Australija je objavila kako je osigurala zalihe potencijalne vakcine protiv koronavirusa i da će moći da podele besplatne doze celoj svojoj populaciji od 25 miliona stanovnika. Radi se o vakcini koje zajednički razvijaju farmaceutska firma AstraZeneca i… »
Vesti dana »
Na današnji dan: Umrla Florens Najtingejl, rođeni Hičkok i Kastro, počela gradnja Berlinskog zida
Radio 021 pre 36 minutajoš 4 povezane
Razoran ukrajinski napad na rusku crnomorsku luku: Troje mrtvih, pogođeni terminali za izvoz žitarica
Vreme pre 16 minutajoš 2 povezane






