Povezane vesti

"Prevarili su me ljudi od kojih sam najmanje očekivala": Tanji Savić majka i otac nisu dali da proda kuću na Zvezdari, evo…

"Prevarili su me ljudi od kojih sam najmanje očekivala": Tanji Savić majka i otac nisu dali da proda kuću na Zvezdari, evo…

Blic 19.08.2020
Pevačica Tanja Savić već nekoliko meseci unazad prolazi kroz agoniju nakon što joj je suprug bez pristanka odveo sinove u Australiju. Pevačica je o svemu obavestila nadležne institucije u Srbiji, ali i u Australiji, a najveća podrška su joj… »
Tanju roditelji sačuvali od Dušana: Pevačicini majka i otac nisu dali da proda kuću na Zvezdari

Tanju roditelji sačuvali od Dušana: Pevačicini majka i otac nisu dali da proda kuću na Zvezdari

Kurir 19.08.2020
O tome da Dušan Jovančević, muž Tanje Savić, ima problematično ponašanje pisalo se i ranije, ali je ona uvek demantovala takve navode, tvrdeći da se njih dvoje vole i da je sve pod kontrolom. Da nije tako mogli smo da vidimo još 2014. kada se… »
"Tanja ne bi smela da me slaže, a od mene nikada neće otići": Muž pevačice je govorio da im zbog jedne stvari opstaje brak

"Tanja ne bi smela da me slaže, a od mene nikada neće otići": Muž pevačice je govorio da im zbog jedne stvari opstaje brak

Blic 18.08.2020
Privatni život Tanje Savić već pet meseci jedna je od glavnih tema domaćih medija, a za to je krivac njen suprug Dušan Jovančević, koji je kidnapovao njihove sinove Maksima i Đorđa i odveo ih u Australiju. Pevačica je ceo slučaj prijavila… »

Vesti dana »