Povezane vesti

„Mislio sam da sam mrtav, plakao sam cele noći“: Emotivni Embape opisao ulazak u finale LŠ

„Mislio sam da sam mrtav, plakao sam cele noći“: Emotivni Embape opisao ulazak u finale LŠ

Vesti online 19.08.2020
Fudbaleri PSŽ-a pobedili su Red Bul Lajpcig sa 3:0 i plasirali se u finale Lige šampiona, a sam meč Kilijan Embape, i te kako, je doživeo emotivno. Embape je bio akter do 86. minutu, a on, kao i njegov tim odlično su odigrali ceo meč. Zanimljivo… »
Mbape emotivan: Plakao sam celu noć, još se ne osećam sjajno, ali ću poginuti u nedelju na terenu

Mbape emotivan: Plakao sam celu noć, još se ne osećam sjajno, ali ću poginuti u nedelju na terenu

Večernje novosti 19.08.2020
PLASMANOM u finale Lige šampiona PSŽ je obradovao i sebe i navijače. Koliko je pobeda u polufinalu protiv Lajpciga bila emotivna za igrače ne krije ni najveće čudo od fudbalera Kilijan Mbape: - Posle Sent Etjena, mislio sam da sam mrtav. Plakao sam… »
Mbape otvorio dušu: Mislio sam da sam mrtav, plakao sam noćima

Mbape otvorio dušu: Mislio sam da sam mrtav, plakao sam noćima

Mondo 19.08.2020
Mladi napadač je posle plasmana u finale otkrio koliko mu je teško bilo zbog povrede. Mladi napadač je posle plasmana u finale otkrio koliko mu je teško bilo zbog povrede Pari Sen Žermen se prelako plasirao u finale Lige šampiona i došao na korak… »

Vesti dana »