Povezane vesti

Preokret: Nemanja Stevanović ostaje u Partizanu još dve godine

Preokret: Nemanja Stevanović ostaje u Partizanu još dve godine

Sportski žurnal 19.08.2020
Nemanja Stevanović odlučio je da prihvati ponudu uprave i ostane u Partizanu još dve godine. Provereni čuvar mreže trebalo bi danas da stavi paraf na novi ugovor sa crno-belima. U međuvremenu, bilo je interesovanja i iz Turske, ali... U Humsku je… »
Novi ugovor Partizana i Nemanje Stevanovića

Novi ugovor Partizana i Nemanje Stevanovića

Mozzart sport 19.08.2020
Ostaje u klubu. Interesovali su se klubovi iz Turske, ali Nemanja Stevanović sudeći ostaje u Humskoj. Na zvaničnom sajtu Partizana objavljeno je da je 28-godišnji golman iz Loznice potpisao novi ugovor sa Partizanom, na dve sezone. "U Partizanu sam… »
Pao potpis U Humskoj: Stevanović ‘presekao’, crno-beli rešili pitanje golmana!

Pao potpis U Humskoj: Stevanović ‘presekao’, crno-beli rešili pitanje golmana!

Hot sport 19.08.2020
Nemanja Stevanović ostaje u Humskoj još dve godine. Golman Partizana Nemanja Stevanović danas je produžio ugovor sa crno-belima na još dve godine. Stevanović je u Partizan došao 2016. godine kada je i osvojio duplu krunu u sezoni 2016/2017 kod… »
Stevanović ostaje u Partizanu: Za mene je derbi kao utakmica protiv trećeligaša

Stevanović ostaje u Partizanu: Za mene je derbi kao utakmica protiv trećeligaša

Vesti online 19.08.2020
Golman Partizana Nemanja Stevanović produžio je saradnju sa crno-belima za još dve godine, saopštio je danas klub iz Humske. Stevanović je u Partizan došao 2016. godine iz Čukaričkog, kada je i osvojio duplu krunu u sezoni pod vođstvom Marka… »
Nemanja Stevanović ostaje u Partizanu: Nas golmane spaja ista muka...

Nemanja Stevanović ostaje u Partizanu: Nas golmane spaja ista muka...

Mondo 19.08.2020
Tražili su ga iz Turske, ali on će se posvetiti borbi u crno-belom dresu. Tražili su ga iz Turske, ali on će se posvetiti borbi u crno-belom dresu Tražili su ga klubovi iz inostranstva, pominjala se Turska, ali je golman Partizana Nemanja Stevanović… »

Vesti dana »