Povezane vesti

Goca Tržan nikad iskrenija: U velikoj ispovesti otkriva da je drugar pokušao da je siluje!

Goca Tržan nikad iskrenija: U velikoj ispovesti otkriva da je drugar pokušao da je siluje!

Mondo 19.08.2020
Pevačica priča i o veštačkoj oplodnji, suprugu Raši i kćerki Leni, a pominje i brak sa Marinkovićem! Pevačica priča i o veštačkoj oplodnji, suprugu Raši i kćerki Leni, a pominje i brak sa Marinkovićem! Buran život, teški trenuci, velike… »
Ispovest koja šokira: Goca Tržan: "Drug je pokušao da me siluje..." a onda pomenula i batine koje je dobila

Ispovest koja šokira: Goca Tržan: "Drug je pokušao da me siluje..." a onda pomenula i batine koje je dobila

Blic 19.08.2020
Pevačica Goca Tržan kroz život Goca je na teži način naučila da ne treba verovati svakome. Tek što je postala punoletna, njen najbolji prijatelj pokušao je da je siluje. - Bili smo veoma bliski, imala sam bezgranično poverenje u njega, a on je to… »
Goca Tržan: Najbolji drug je pokušao da me siluje, nisam ga prijavila jer sam se plašila osude

Goca Tržan: Najbolji drug je pokušao da me siluje, nisam ga prijavila jer sam se plašila osude

Telegraf 19.08.2020
Pevačica je svoju borbenost pokazala još u ranom detinjstvu, a sa samo 14 godina počela je da zarađuje. Pevačica Goca Tržan je već deceniama zvučno ime sa naše estrade, a ono što je sigurno obeležilo njenu karijeru ali i život jesu burni… »
Šok ispovest Goce Tržan! Upiškila sam se u gaće od straha, drug je pokušao da me siluje... A onda spomenula vantelesnu

Šok ispovest Goce Tržan! Upiškila sam se u gaće od straha, drug je pokušao da me siluje... A onda spomenula vantelesnu

Kurir 19.08.2020
Buran život, teški trenuci, velike promene i mnogo izazova obeležilo je život Goce Tržan! Temperamentna i jaka, kakvom je doživljavaju svi u javnosti, odlučno se borila sa svim nedaćama koje joj je život nametnuo. Kao dete muzla je koze, plastila… »

Vesti dana »