Povezane vesti

Kupala sam ga i sekla mu nokte, a on me je šutnuo! Zerina o kobnom petku kada je sve kulminiralo

Kupala sam ga i sekla mu nokte, a on me je šutnuo! Zerina o kobnom petku kada je sve kulminiralo

Mondo 19.08.2020
Odmah joj se slošilo. Odmah joj se slošilo. Nakon vesti da je Dado Glišić uhapšen zbog kršenja zabrane prilaska bivšoj devojci Zerini Hećo, koja ga je prijavila zbog nasila, MONDO je kontaktirao pevačevog advokata, koji je naveo da "osporavju sve… »
Jeziva ispovest Zerine Hećo: "Dado me je zaključavao, i gazio nogama do nesvesti"!

Jeziva ispovest Zerine Hećo: "Dado me je zaključavao, i gazio nogama do nesvesti"!

Alo 19.08.2020
Haos. Poznata rijaliti učesnica Zerina Hećo dospela je u žižu javnosti zbog burnog raskida sa pevačem Dadom Glišićem. Ona je pre par dana iznela u javnost prljav veš iz njihove veze, i tvrdila da ju je Dado navodno maltretirao i tukao zbog čega… »
Bolje da mi je pucao u glavu! Zerina Hećo o jezivim detaljima veze sa Dadom Glišićem: Pretio mi je cecom!

Bolje da mi je pucao u glavu! Zerina Hećo o jezivim detaljima veze sa Dadom Glišićem: Pretio mi je cecom!

Mondo 19.08.2020
Snimao je njene reakcije nakon batina koje je dobijala od njega i kljukao je lekovima. Snimao je njene reakcije nakon batina koje je dobijala od njega i kljukao je lekovima. Nakon vesti da je Dado Glišić uhapšen zbog kršenja zabrane prilaska bivšoj… »

Vesti dana »