Povezane vesti

Dogovorili se da zajedno odu u smrt! Šokantni detalji tragedije Anđelkova ćerka: Samo mi je rekao - napravio sam s*anje

Dogovorili se da zajedno odu u smrt! Šokantni detalji tragedije Anđelkova ćerka: Samo mi je rekao - napravio sam s*anje

Kurir 20.08.2020
Anđelko Fratoj (65) i Katica Tomašević (61) navodno su se dogovorili da zajedno odu u smrt, jer nisu mogli da podnesu osudu rodbine. "Mnogo se volimo, ne možemo jedno bez drugog. Zbog ljubavi moramo da odemo u smrt". Ovo je navodno Anđelko Fratoj… »
Ubio ljubavnicu, pozvao ćerku da joj kaže, pa se obesio: Anđelko ostavio oproštajno pismo u kom je otkrio da je motiv…

Ubio ljubavnicu, pozvao ćerku da joj kaže, pa se obesio: Anđelko ostavio oproštajno pismo u kom je otkrio da je motiv…

Blic 20.08.2020
Anđelko F. koji je juče u kući u selu Dupljaja kod Bele Crkve ubio svoju partnerku, inače bivšu svastiku, a potom izvršio samoubistvo, posle zločina je telefonom pozvao ćerku, saznaje "Blic". Kako saznajemo, Anđelko F. je oko 12 sati juče pozvao… »
Ćero, imam jednu ženu: Anđelkova deca otkrivaju šta je prethodilo tragediji u Dupljaji - zabranjena ljubav svastike i zeta

Ćero, imam jednu ženu: Anđelkova deca otkrivaju šta je prethodilo tragediji u Dupljaji - zabranjena ljubav svastike i zeta

Večernje novosti 20.08.2020
U PORODIČNOJ kući Anđelka Filipovića, koji je u svojoj kući u Dupljaji zaklao svoju svastiku a potom se obesio, juče su polako počeli da se okupljaju članovi familije i komšije. Anđelkove ćerke Tanja i Tamara pod velikim su stresom. - Došla… »
"Kad su došle njene ćerke u dvorištu je bio: Haos..." Komšije o jezivom zločinu u Beloj Crkvi (foto)

"Kad su došle njene ćerke u dvorištu je bio: Haos..." Komšije o jezivom zločinu u Beloj Crkvi (foto)

Blic 20.08.2020
Kada su došle njene ćerke ovde u dvorištu je bio haos... Plač se čuo na sve strane. Ovo je bio veliki šok za sve njih - kažu za "Blic" komšije Anđelka F. koji je juče u svojoj kući u selu Dupljaja kod Bele Crkve ubio partnerku, inače bivšu… »
Ovo su Anđelko i Kaja iz bele crkve: Zet ubio ljubavnicu svastiku, pa presudio sebi, plašili se osude okoline foto

Ovo su Anđelko i Kaja iz bele crkve: Zet ubio ljubavnicu svastiku, pa presudio sebi, plašili se osude okoline foto

Kurir 20.08.2020
Anđelko F. (65) nasmrt je izbo nožem svoju svastiku Kaju T. (61), s kojom je navodno bio u tajnoj ljubavnoj vezi a zatim izvršio samoubistvo. Kako saznajemo, Kaja je iz Beograda gde je udata i ima svoju porodicu, a komšije su otkrile da je ona zapravo… »
Zatekla obešenog oca i zaklanu tetku, pa pozvala policiju: Detalji stravične porodične tragedije kod Bele Crkve

Zatekla obešenog oca i zaklanu tetku, pa pozvala policiju: Detalji stravične porodične tragedije kod Bele Crkve

Blic 19.08.2020
Beživotna tela T. K. (61) koja je zaklana nožem i A. F. (65) koji se danas popodne obesio u kući u selu Dupljaja kod Bele Crkve, zatekla je ćerka ubice i samoubice. Nesrećna žena bila je šokirana kada je videla oca koji je sebi oduzeo život… »
Poznat uzrok tragedije u beloj crkvi! Oproštajno pismo otkrilo sve, zet izbo svastiku pa se obesio

Poznat uzrok tragedije u beloj crkvi! Oproštajno pismo otkrilo sve, zet izbo svastiku pa se obesio

Večernje novosti 19.08.2020
U OKOLINI Bele Crkve oko 17 sati dogodila se jeziva porodična tragedija. Naime u porodičnoj kući pronađena su tela žene T. K. (61) i muškarca A. F. (65). Po nezvaničnim saznanjima A. F. je najpre nasmrt nožem izbo ženu, a zatim se obesio… »
Ostavili oproštajno pismo, pa otišli u smrt: Razotkriven motiv ubistva i samoubistva kod Bele Crkve

Ostavili oproštajno pismo, pa otišli u smrt: Razotkriven motiv ubistva i samoubistva kod Bele Crkve

Blic 19.08.2020
U selu Dupljaja kod Bele Crkve Anđelko F. star 65 godina ubio je četiri godine mlađu Katicu T, a zatim izvršio samoubistvo. Policijska patrola je u sobi na krevetu pronašla Katičino beživotno telo, sa vidnom posekotinom na vratu. Pored tela nalazio… »

Vesti dana »