Povezane vesti

"Ako ne volite bobija, ne volite ni NBA": Urnebesni komentar obožavalaca najjače lige na intervju Marjanovića i O'Nila…

"Ako ne volite bobija, ne volite ni NBA": Urnebesni komentar obožavalaca najjače lige na intervju Marjanovića i O'Nila…

Sportal blic 20.08.2020
Spektakularni intervju srpskog centra Bobana Marjanovića nakon Dalasove pobede nad Klipersima i izjednačenja u plej-of seriji (1:1) privukao je veliku pažnju. je u pobedi svog tima učestvovao sa 13 poena i sedam skokova za manje od deset minuta na… »
NBA legende obožavaju bobija: Srpski centar napravio šou u emisiji (video)

NBA legende obožavaju bobija: Srpski centar napravio šou u emisiji (video)

Hot sport 20.08.2020
Boban Marjanović, košarkaš Dalas Maveriksa, bio je gost u emisiji ‘Insida the NBA’ koju vode Erni Džonson, Šekil O’Nil, Keni Smit i Čarls Barkli. Marjanović je posle pobede Dalasa nad LA Klipersima uradio intervju sa legendarnim ljudima iz… »
Bobi zabavljao Šeka i Čaka, ima i novi nadimak (VIDEO)

Bobi zabavljao Šeka i Čaka, ima i novi nadimak (VIDEO)

N1 Info 20.08.2020
Boban Marjanović je posle pobede Dalasa nad Los Anđeles Klipersima gostovao u emisiji "Inside the NBA" u kojoj su glavni voditelji Šakil O'Nil i Čarls Barkli. Srpski centar je dobro zabavio sve voditelje u petominutnom razgovoru. Odmah na početku je… »
Boban je čist spektakl! Šakil O’Nil: Reci Srbiji da te volim! Bobi: Jao, prvi put sam ovde, a ove slušalice... Ne mogu da…

Boban je čist spektakl! Šakil O’Nil: Reci Srbiji da te volim! Bobi: Jao, prvi put sam ovde, a ove slušalice... Ne mogu da…

Sportal blic 20.08.2020
“Da li bi mogao da prebiješ Kijanua Rivsa u pravom životu?” Ovo je, između ostalog, upitao slavni Šakil O’Nil glumačku zvezdu u usponu, inače poznatog srpskog košarkaša - . Bobi je, u noći između srede i četvrtka, doprineo pobedi Dalasa… »
Urnebesan razgovor onila i barklija sa marjanovićem: Momci, hvala vam što ste pozvali mene, a ne Luku (video)

Urnebesan razgovor onila i barklija sa marjanovićem: Momci, hvala vam što ste pozvali mene, a ne Luku (video)

Večernje novosti 20.08.2020
U STUDIJU se okupilo poznato društvo koje vodi emisiju “Unutar NBA” (Inside the NBA), a kao specijalnog gosta preko video linka najavili su srpskog centra Bobana Marjanovića posle pobede njegovog Dalasa nad Klipersima. Legendarni Šekil Onil se iz… »

Vesti dana »