Povezane vesti
U Kraljevu novi protest radnika iz Indije
Politika 20.08.2020
Radnici angažovani u preduzeću GP ,,Nikolić” u Kraljevu traže da se što pre vrate kućama. Kraljevo - Tridesetak radnika iz Indije juče je ponovo započelo protest sedeći na platou ispred zgrade gradske uprave. Predočili su da im GP „Nikolić”, u kome su… »
Radnici iz Indije nastavili štrajk glađu u Kraljevu
Nova 20.08.2020
Oko četrdesetak građevinskih radnika iz Indije nastavili su danas štrajk glađu ispred kraljevačke gradske uprave, zbog toga što im, kako tvrde, GP "Nikolić", posredstvom koga su angažovani, nije isplatilo primanja. Oni navode da im nisu isplaćene četiri… »
Svaki Indijac zakinut za 1.500 do 2.500 evra?
Danas 20.08.2020
Zidari koje je firma "Nikolić d.o.o." dovela u Srbiju da grade državne stanove izašli na ulicu da traže isplatu zaostalih zarada Pedesetak radnika iz Indije, koje je angažovala građevinska firma „Nikolić d.o.o.“ započelo je juče ispred sedišta gradske… »
Radnici iz Indije nastavili štrajk glađu u centru Kraljeva
Danas 20.08.2020
Grupa od četrdesetak radnika iz Indije nastavila je, i u večernjim satima, svoj protest organizovanim štrajkom glađu na Trgu Jovana Sarića ispred zgrade Skupštine grada Kraljeva. Kako smo već pisali oni se bune zbog dela, navodno, neisplaćenih zarada… »
Vesti dana »

Minimalna zarada u Srbiji biće 551 evro od januara 2026. godine, odluku donosi Vlada
Naslovi.ai pre 26 minutajoš 40 povezanih

Opozicija u Strazburu: Srbija na prekretnici političke krize, EU da podrži građane, a ne Vučića
Beta pre 1 satjoš 32 povezane

Vremenska prognoza Srbije za 9. i 10. septembar 2025: kraj toplog perioda i dolazak olujnog nevremena
Naslovi.ai pre 1 satjoš 30 povezanih

Francuska u političkoj krizi nakon pada vlade premijera Bajrua
Naslovi.ai pre 26 minutajoš 27 povezanih