Povezane vesti
Pandemija korona virusa prekinula trend rasta novih državljana Austrije
Al Jazeera 20.08.2020
U poređenju sa istim periodom prošle godine, broj novih državljana pao je za 20,5 posto - sa 5.349 na 4.254. Pandemija korona virusa utjecala je na broj novih državljanstava koji su dodijeljeni u Austriji u prvoj polovini ove godine. Kako prenosi Tanjug… »
Korona smanjila i broj novih državljana
Vesti online 20.08.2020
Pandemija koronavirusa imala je uticaja i na broj dodele austrijskog državljanstva u prvoj polovini ove godine. U poređenju sa istim periodom prošle godine broj novih državljana pao je za 20,5 odsto sa 5.349 na 4.254. Trend rasta, koji je prisutan od… »
Vesti dana »

Danas smena sunca i oblaka: Evo gde i kada se očekuju pljuskovi sa grmljavinom
Telegraf pre 40 minutajoš 8 povezanih

Pucao na policiju I prostorije SNS: Oglasio se MUP povodom incidenta u Vrnjačkoj Banji: Uhapšen muškarac (36)
Blic pre 6 satijoš 3 povezane

Od paklene trojke zavisi budućnost sveta! "Mogli bi sve da nas pobiju!": Katastrofalni požar je bliži nego ikada pre, a za sve su krivi oni
Blic pre 35 minutajoš 4 povezane

(Video) Kako da prepoznate lažne policajce: Građani imaju pravo da legitimišu pripadnike MUP-a, evo šta kaže zakon
Blic pre 1 satjoš 1 povezana