Povezane vesti

Vučić: Dok sam pri svesti neće doći do priznanja Kosova

Vučić: Dok sam pri svesti neće doći do priznanja Kosova

N1 Info 20.08.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da ukoliko bivši premijer Kosova Ramuš Haradinaj putuje u Vašington po konačni sporazum, "može odmah da vrati svoj avion i da ne putuje uopšte". "Mi idemo u Vašington da razgovaramo o temama o kojima… »
Vučić o Haradinajevoj izjavi: Bez konačnog sporazuma u Vašingtonu

Vučić o Haradinajevoj izjavi: Bez konačnog sporazuma u Vašingtonu

Slobodna Evropa 20.08.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da u Vašingtonu može biti razgovora samo o utvrđenim temama i da konačnog sporazuma o Kosovu tamo neće biti. "Možemo da razgovarmao o svakoj temi, ali da oni dobiju sve, a mi ništa, i da ih priznamo… »
Vučić je Haradinaju uputio jasnu poruku: Ako si to pomislio, ne moraš ni da trošiš kerozin

Vučić je Haradinaju uputio jasnu poruku: Ako si to pomislio, ne moraš ni da trošiš kerozin

Pravda 20.08.2020
Aleksandar Vučić, predsednik Srbije, govorio je o aktuelnim temama u intervjuu za TV Pink. - U političkom smislu daćemo sve od sebe da sačuvamo svetinje na KiM. Ne možete da garantujete ništa kada nemate vojsku i policiju dole, neće nam biti lako… »
Taj film neće gledati! Vučić poslao jedinstvenu poruku: Haradinaj nek ne troši kerozin do Amerike

Taj film neće gledati! Vučić poslao jedinstvenu poruku: Haradinaj nek ne troši kerozin do Amerike

Srbija danas 20.08.2020
Rekao je da predstojeći razgovori svakako neće biti laki. Haradinaj može odmah da okrene svoj avion i ne troši kerozin ako u Vašington ide po konačni sporazum, jer toga neće biti tamo, poručuje predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Haradinaj je… »

Vesti dana »