Povezane vesti

Đoković: Nisam protiv vakcinacije, ko sam ja da pričam o tome?

Đoković: Nisam protiv vakcinacije, ko sam ja da pričam o tome?

Sportski žurnal 20.08.2020
Najbolji teniser sveta Novak Đoković rekao je da je njegova prethodna izjava u vezi sa vakcinom protiv korona virusa protumačena na pogrešan način. Đoković je pre nekoliko meseci u razgovori sa srpskim sportistima izjavio da je protiv vakcinacije i… »
"Ovo je poslednji: Put!" Novak Đoković se ugrizao za jezik, pa nevoljno ponovio stav o vakcinaciji: Dakle, ovako...

"Ovo je poslednji: Put!" Novak Đoković se ugrizao za jezik, pa nevoljno ponovio stav o vakcinaciji: Dakle, ovako...

Sportal blic 20.08.2020
Novak Đoković, prvi reket sveta, verovatno poslednji put se osvrnuo na priču o vakcinaciji. Srpski teniser je pre nekoliko meseci izjavio da “ne bi voleo da unosi nešto neprovereno u telo”, te da bi morao da sasluša sve i dobro prouči eventualnu… »
Novak: Nisam protiv vakcine, ko sam ja da pričam o tome

Novak: Nisam protiv vakcine, ko sam ja da pričam o tome

N1 Info 20.08.2020
Stav Novaka Đokovića o vakcinaciji ponovo je u svetskim medijima tema broj jedan. Pre nekoliko meseci, kada je proglašena pandemija koronavirusa i kada se spekulisalo da možda teniserima neće biti dozovoljeno da igraju ukoliko se ne vakcinišu, Novak… »
Đoković Amerikancima: Moj problem sa vakcinacijom…

Đoković Amerikancima: Moj problem sa vakcinacijom…

Nova 20.08.2020
Novak Đoković, najbolji teniser sveta, ponovo je govorio o svom stavu o vakcinaciji. Srpski teniser je pre nekoliko meseci izjavio kako ne bi voleo da unosi nešto neprovereno u telo, te da bi morao da sasluša sve i dobro prouči eventualnu vakcinu za… »

Vesti dana »