Povezane vesti

Bivši đokovićev saradnik otkriva: Nema posvećenijeg tenisera od Novaka!

Bivši đokovićev saradnik otkriva: Nema posvećenijeg tenisera od Novaka!

Hot sport 21.08.2020
Tokom karijere najbolji teniser sveta, Novak Đoković, sarađivao je sa Rikardom Piatijem, koji je govorio za predstavnike medija o srpskom igraču. Sadašnji trener talentovanog Italijana Janika Sinera smatra da u belom sportu nema posvećenijeg od… »
Piati otkrio: Evo zašto Đoković još uvek igra na vrhunskom nivou

Piati otkrio: Evo zašto Đoković još uvek igra na vrhunskom nivou

Večernje novosti 21.08.2020
NAJBOLjI teniser sveta Novak Đoković je tokom karijere sarađivao sa Rakardom Piatijem, koji je govorio o srpskom igraču. Sadašnji trener talentovanog Italijana Janika Sinera smatra da u svetu tenisa nema posvećenijeg od Đokovića. - Novak Đoković… »
„Hrvati obožavaju Đokovića, on je naš! Napadaju ga samo fukare i minorni“

„Hrvati obožavaju Đokovića, on je naš! Napadaju ga samo fukare i minorni“

Vesti online 21.08.2020
Kontroverzni fudbalski funkcioner iz Hrvatske, Zdravko Mamić, prokomentarisao je brojne napade i kritike kojima je bio izložen najbolji teniser sveta Novak Đoković zbog organizacije Adrija tura. Mamić je bio gost u popularnom podkastu… »
Mamić: Vučić me je zvao u Zvezdu, ne mogu da ga ne volim

Mamić: Vučić me je zvao u Zvezdu, ne mogu da ga ne volim

Nova 21.08.2020
Zdravko Mamić, više nego kontroverzni biznismen i fudbalski radnik, rekao je da je od Aleksandra Vučića dobio poziv da dođe u Crvenu zvezdu. Bivši prvi čovek zagrebačkog Dinama, a zapravo čovek koji se i dalje pita za sve u tom klubu, uprkos… »
Mamić nikad iskreniji: "Vučić me je zvao i rekao: Dođi u moju zvezdu!" a dotakao se i Novaka: "Đoković je naš! Zbog…

Mamić nikad iskreniji: "Vučić me je zvao i rekao: Dođi u moju zvezdu!" a dotakao se i Novaka: "Đoković je naš! Zbog…

Sportal blic 20.08.2020
Gostujući u emisiji Sportlight, nekadašnji prvi čovek Dinama Zdravko Mamić, govorio je o stanju fudbala u regionu, sponama između sporta i politike, trijumfu zajedništva s jedne i posledicama autodestruktivnog ponašanja sa druge strane i svemu… »

Vesti dana »