Povezane vesti

Tanja Savić očajna: Čula se sa sinom, ali ga je baba naterala da majci spusti slušalicu!

Tanja Savić očajna: Čula se sa sinom, ali ga je baba naterala da majci spusti slušalicu!

Mondo 21.08.2020
Pevačica priča kroz kakvu agoniju prolazi poslednjih dana! Pevačica priča kroz kakvu agoniju prolazi poslednjih dana! Pevačica Tanja Savić razdvojena je od svojih sinova Maksima i Đorđa više od četiri meseca odnosno od trenutka kada je njen… »
Tanja Savić uspela da čuje sina: Javio se uplašen, baba mu je rekla da mi spusti slušalicu

Tanja Savić uspela da čuje sina: Javio se uplašen, baba mu je rekla da mi spusti slušalicu

Telegraf 21.08.2020
- Odmah sam pozvala opet, ali mi se niko nije javio - kaže Tanja. Pevačica Tanja Savić (35) kaže da je uspela da čuje glas starijeg sina, kada je zvala fiksni telefon porodice svog muža Dušana Jovančevića u Australiji. Kako tvrdi, dete joj je… »
Tanji Savić se javio sin, a baba ga naterala da spusti slušalicu: Oni vrše torturu, moram decu da zaštitim od napasnika!

Tanji Savić se javio sin, a baba ga naterala da spusti slušalicu: Oni vrše torturu, moram decu da zaštitim od napasnika!

Kurir 21.08.2020
Tanja Savić razdvojena je od svojih sinova Maksima i Đorđa već više od četiri meseca. Njih je bez njenog znaja u Autraliju odveo njen suprug Dušan Jovančević, a sa njima ne može ni da se čuje. "Ne mogu da se čujem sa sinovima. Bukvalno mi nije… »
Konačno lepe vesti Srbi iz Australije pomažu Tanji Savić da dođe do dece, našli joj čak i posao! Hitno preduzimaju ove…

Konačno lepe vesti Srbi iz Australije pomažu Tanji Savić da dođe do dece, našli joj čak i posao! Hitno preduzimaju ove…

Press 21.08.2020
Porodična drama pevačice Tanje Savić dirnula je naš narod koji godinama živi u Australiji, gde su njeni sinovi Maksim i Đorđe duže od četiri meseca s ocem Dušanom Jovančevićem. Foto:pink Problemi kroz koje mesecima unazad prolazi pevačica… »
Srbi u Australiji pomažu Tanji Savić da vrati decu: Našli joj posao u restoranu!

Srbi u Australiji pomažu Tanji Savić da vrati decu: Našli joj posao u restoranu!

Kurir 21.08.2020
Tanja Savić ujedinila je Srbe koji godinama žive i rade u Australiji, a koji su potreseni njenom nesrećom kada je suprug Dušan bez njenog znanja i pristanka odveo decu u Australiju. Naši ljudi iz Gold Kosta, ali i drugih gradova u ovoj državi, nude… »
Srbi u Australiji pomažu Tanji Savić: Nude joj novac, smeštaj, našli joj i posao: "Ima nade da vratim svoju decu"

Srbi u Australiji pomažu Tanji Savić: Nude joj novac, smeštaj, našli joj i posao: "Ima nade da vratim svoju decu"

Blic 21.08.2020
Tanja Savić mesecima unazad prolazi kroz agoniju nakon što je njen suprug Dušan bez njenog znanja i pristanka odveo decu u Australiju. Srbi koji žive u Australiji potreseni pričom pevačice, nude joj pomoć, smeštaj, pa čak su joj našli i posao. -… »
Tanja Savić ujedinila Srbe u australiji: Našli joj posao u restoranu! Nude pomoć sa svih strana

Tanja Savić ujedinila Srbe u australiji: Našli joj posao u restoranu! Nude pomoć sa svih strana

Mondo 21.08.2020
Nikoga nije ostavila ravnodušnim. Nikoga nije ostavila ravnodušnim Priča Tanje Savić i njena lavovska borba za dva maloletna sina, koje je njen muž , bez njenog znanja i pristanka, odveo u Australiju i koje kako kaže nije videla četiri meseca… »

Vesti dana »