Povezane vesti

Lovrenova osveta laktom u glavu: Serhija Ramosa sam zbog Salaha udario namerno, sad smo kvit!

Lovrenova osveta laktom u glavu: Serhija Ramosa sam zbog Salaha udario namerno, sad smo kvit!

Mondo 21.08.2020
Hrvat je baš otvoren. Hrvat je baš otvoren. Dejan Lovren je poznat kao fudbaler koji je tokom svoje karijere imao poteze koji su nailazili na oprečna mišljenja. Posle teorija zavere o vakcinama i 5G mreži, sada je ponovo na red stigla izjava vezana… »
Lovren priznao, udario namerno, iz osvete!

Lovren priznao, udario namerno, iz osvete!

Sportske.net 21.08.2020
Poravnao dug svog najboljeg prijatelja. Finale Lige šampiona iz 2018. godine ostaće upamćeno i po zahvatu Serhija Ramosa gde je Mohamed Salah ispao glavna žrtva. Defanzivac Real Madrida je povredio rame Egipćaninu koji je morao da napusti finalni… »
"Osvetio sam mu: Se!" Hrvat priznao da je namerno laktom u glavu udario kapitena Reala: Sada je izjednačeno!

"Osvetio sam mu: Se!" Hrvat priznao da je namerno laktom u glavu udario kapitena Reala: Sada je izjednačeno!

Sportal blic 21.08.2020
Doskorašnji fudbaler Liverpula Dejan Lovren priznao je da je namerno laktom udario fudbalera Real Madrida Serhija Ramosa, a razlog je osveta za ono što je Španac učinio tokom finala Lige šampiona 2018. godine. Egipćanin je nakon jednog duela sa … »
Hrvat otkrio tajnu: Ramos je morao da plati zbog Salaha

Hrvat otkrio tajnu: Ramos je morao da plati zbog Salaha

Nova 21.08.2020
Dejan Lovren, bivši fudbaler Liverpula, otkrio je detalj sa finala Lige šampiona iz 2018. godine. Hrvat je bio deo engleskog tima koji je stigao do na korak od titule evropskog šampiona. Liverpul je u finalu održanom u Kijevu tada poražen od Real… »

Vesti dana »