Povezane vesti

Jelena Marinković Radomirović nova predsednica Skupštine Novog Sada

Jelena Marinković Radomirović nova predsednica Skupštine Novog Sada

Radio 021 21.08.2020
Nova predsednica Skupštine Novog Sada je Jelena Marinković Radomirović, članica Srpske napredne stranke i dosadašnja odbornica u lokalnom parlamentu. Za nju je glasalo 69 odbornika, dok odbornici SRS, DSS i SPAS-a nisu glasali. Marinković… »
Na novu gradsku vlast čekaćemo još mesec dana, Vučević verovatno ostaje gradonačelnik

Na novu gradsku vlast čekaćemo još mesec dana, Vučević verovatno ostaje gradonačelnik

NoviSad.com 21.08.2020
Novi Sad – Skupština Novog Sada dobila je danas novo-staro rukovodstvo, a na novu izvršnu gradsku vlast čekaćemo sigurno još mesec dana. Drugim rečima, moramo sačekati da se formira republička vlast, tj. da stranka koja je dobila najviše… »
Jelena Marinković Radomirović nova predsednica Skupštine Grada

Jelena Marinković Radomirović nova predsednica Skupštine Grada

Dnevnik 21.08.2020
Sa 69 glasova od 78 odbornika novosadske skupštine, Jelena Marinković Radomirović (SNS) juče je, kao jedina kandidatkinja, izabrana za predsednicu gradskog parlamenta na predlog liste „Aleksandar Vučić – Za našu decu”, dok je za njenu… »
Jelena Marinković Radomirović nova predsednica Skupštine Novog Sada, odluka o gradonačelniku za mesec dana

Jelena Marinković Radomirović nova predsednica Skupštine Novog Sada, odluka o gradonačelniku za mesec dana

RTV 21.08.2020
NOVI SAD - Novosadski parlament dobio je novu predsednicu, Jelenu Marinković Radomirović iz Srpske napredne stranke. Ona je na tu funkciju izabrana sa 69 glasova odbornika. Ko će biti novi gradonačelnik Novog Sada, i ko će, osim naprednjaka, činiti… »
Ko će u izvršnu vlast u Novom Sadu - Vučević bliži stavu o širokoj koaliciji

Ko će u izvršnu vlast u Novom Sadu - Vučević bliži stavu o širokoj koaliciji

N1 Info 21.08.2020
Konstituisani su novi sazivi gradskih skupština u Novom Sadu, Zrenjaninu, Kikindi, Subotici, Somboru i drugim gradovima i opštinama u Vojvodini. Većina je dobila i nove predsednike, odnosno gradonačelnike. Jedina opština u kojoj će SNS biti… »
Jelena Marinković Radomirović nova predsednica Skupštine Novog Sada

Jelena Marinković Radomirović nova predsednica Skupštine Novog Sada

Moj Novi Sad 21.08.2020
Novosadski parlament dobio je novu predsednicu, Jelenu Marinković Radomirović iz Srpske napredne stranke. Ona je na tu funkciju izabrana sa 69 glasova odbornika. Učestvovala je u radu Skupštine grada i u prethodne četiri godine kao odbornica. Bila je… »
Vučević: Ponosan sam na nova lica, naš kandidat za predsednika Skupštine grada je Jelena Marinković Radomirović

Vučević: Ponosan sam na nova lica, naš kandidat za predsednika Skupštine grada je Jelena Marinković Radomirović

Kurir 21.08.2020
Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević predstavio je danas kandidata SNS za predsednika Skupštine grada i odborničku grupu u narednom mandatu. Ponosan sam što imam priliku da vam predstavim potpuno nova lica na političkoj sceni Novog Sada, čime… »
Jelena Marinković Radomirović menja Zdravka Jelušića na čelu Skupštine Grada

Jelena Marinković Radomirović menja Zdravka Jelušića na čelu Skupštine Grada

Moj Novi Sad 21.08.2020
Srpska napredna stranka predložila je svoju članicu, dosadašnju odbornicu u lokalnom parlamentu, za predsednicu Skupštine Grada Novog Sada u naredne četiri godine, javio je portal 021.rs. Jelena Marinković Radomirović (33) učestvovala je u radu… »

Vesti dana »