Povezane vesti
Partizan ne brine za budućnost: Zagorac poručuje – ‘Jaramaz i ja imamo potencijal da postanemo vrhunski tandem’ (video)
Hot sport 21.08.2020
KK Partizan je u četvrtak otputovao u Vrnjačku banju na bazične pripreme, a pre toga su nekoliko dana trenirali u Beogradu. Krilni košarkaš Partizana Rade Zagorac kaže da se uželeo treninga i košarke i da je bitno što je ekipa ostala u gotovo istom… »
Zagorac: Jaramaz i ja imamo potencijala da postanemo tandem
Vesti online 21.08.2020
Košarkaš Partizana Rade Zagorac rekao je da se uželeo kolektivnog treninga i da je psihološka prednost to što je tim crno-belih ostao u skoro nepromenjenom sastavu. Izabranici Vlada Šćepanovića juče se otupovali u Vranjačku Banju na bazične pripreme za… »
“Mi kao Đorđević i Danilović? Mislim da imamo potencijal”
Nova 21.08.2020
Rade Zagorac, košarkaš Partizana, naveo je da se uželeo treninga. On je dodao i da ekipa ima psihološku prednost jer je tim ostao u gotovo nepromenjenom sastavu. Pročitajte još: “Imali smo priliku za sezonu koju Partizan dugo nije imao” Izabranici Vlada… »
Vesti dana »

Upozorenje na nepogodno vreme u Srbiji sa pljuskovima, grmljavinom i jakim vetrom
Naslovi.ai pre 16 minutajoš 45 povezanih

ATP turnir Belgrade Open seli se iz Beograda u Atinu u novembru 2025.
Naslovi.ai pre 34 minutajoš 30 povezanih

Tramp najavio posetu Vitkofa Rusiji i moguće sankcije zbog Ukrajine
Naslovi.ai pre 3 satajoš 25 povezanih