Povezane vesti

Nikola Aksentijević veruje u svoj tim: ‘Situacija u klubu je mnogo bolja, možemo do Evrope’

Nikola Aksentijević veruje u svoj tim: ‘Situacija u klubu je mnogo bolja, možemo do Evrope’

Hot sport 21.08.2020
Po drugi put nosi dres Radničkog iz Niša, sada već iskusni desni bek. Daće sve od sebe da doprinese uspesima ekipe i veruje da saigrači i on mogu da naprave zapažene rezultate. – Na početku svake lige je bitno da se krene s pobedama. Mi smo… »
Batak: Spartak veoma kvalitetan, ali mi idemo na pobedu u Subotici

Batak: Spartak veoma kvalitetan, ali mi idemo na pobedu u Subotici

Sportski žurnal 21.08.2020
Trener Radničkog iz Niša Radoslav Batak rekao je da je pred njegovom ekipom jedno od najtežih gostovanja u ligi, ali je istakao da tim sa Čaira ima plan kako da se suprotstavi Spartaku i osvoji bodove. "Pred nama je jedno od najtežih gostovanja u… »
''Deluje mi da je pozicija na kojoj igram postala veliki problem za našu reprezentaciju''

''Deluje mi da je pozicija na kojoj igram postala veliki problem za našu reprezentaciju''

Sportske.net 21.08.2020
Fudbaler Radničkog iz Niša Nikola Aksentijević rekao je danas da će njegova ekipa dati sve od sebe da dobar niz nastavi i u Subotici i istakao da veruje da klub sa Čaira može ponovo do Evrope. Radnički nakon četiri odigrana kola Super lige Srbije… »
“Radnički može do Evrope, nadam se pozivu u reprezentaciju”

“Radnički može do Evrope, nadam se pozivu u reprezentaciju”

Nova 21.08.2020
Fudbaler Radničkog iz Niša Nikola Aksentijević rekao je da će njegova ekipa dati sve od sebe da dobar niz nastavi i u Subotici, i veruje da klub sa "Čaira" može ponovo do Evrope. “Na početku svake lige je bitno da se krene s pobedama. Mi smo… »

Vesti dana »