Povezane vesti

Lukašenko ponudio da posreduje između žutih prsluka i Makrona

Lukašenko ponudio da posreduje između žutih prsluka i Makrona

Politika 21.08.2020
MOSKVA - Predsednik Belorusije Aleksandar Lukašenko izrazio je danas skepticizam povodom inicijative francuskog predsednika Emanuela Makrona da bude posrednik u rešavanju situacije u Belorusiji. „Makron je rekao da želi da posreduje u pregovorima u… »
Lukašenko žestoko odbrusio Makronu: A da ja posredujem u pregovorima sa „žutim prslucima“?

Lukašenko žestoko odbrusio Makronu: A da ja posredujem u pregovorima sa „žutim prslucima“?

Pravda 21.08.2020
Predsednik Belorusije Aleksandar Lukašenko imao je spreman odgovor na ideju francuskog lidera Emanuela Makrona da posreduje u pregovorima u Belorusiji. Kako kaže, prvo on treba da dođe u Francusku i posreduje između Makrona i „žutih prsluka“… »
Lukašenko žestoko odgovorio Makronu: A da ja dođem kod tebe tamo da posredujem

Lukašenko žestoko odgovorio Makronu: A da ja dođem kod tebe tamo da posredujem

Mondo 21.08.2020
"Ne vide kakva je tamo situacija" "Ne vide kakva je tamo situacija" Predsednik Belorusije Aleksandar Lukašenko imao je spreman odgovor na ideju francuskog lidera Emanuela Makrona da posreduje u pregovorima u Belorusiji. Kako kaže, prvo on treba da dođe… »
Lukašenko ućutkao Makrona: Predlažem da posredujem u pregovorima sa Žutim prslucima, poruka i za Merkelovu

Lukašenko ućutkao Makrona: Predlažem da posredujem u pregovorima sa Žutim prslucima, poruka i za Merkelovu

Večernje novosti 21.08.2020
PREDSEDNIK Belorusije Aleksandar Lukašenko odgovorio je na napade predstavnika zapadnih zemalja. On je francuskom predsedniku Emanuelu Makronu predložio da bude posrednik u pregovorima između njega i Žutih prsluka, pošto je prethodno Makron ponudio… »

Vesti dana »