Povezane vesti
U novosadskim bolnicama leči se 98 pacijenata obolelih od Kovida-19
Moj Novi Sad 21.08.2020
U Kliničkom centru Vojvodine trenutno je hospitalizovano 87 pacijenata, a u Vojnoj bolnici u Petrovaradinu 11 osoba obolelih od virusne infekcije Kovid-19. U odnosu na četvrtak, u KCV-u se leči dvoje pacijenata manje, dok je u Vojnoj bolnici broj… »
U bolnicama u Novom Sadu 100 pacijenata obolelih od korone
NoviSad.com 21.08.2020
Novi Sad - U bolnicama u Novom Sadu hospitalizovano je ukupno 100 pacijenata koji su pozitivni na koronavirus. U Kliničkоm cеntru Vојvоdinе lеči se 89 pаciјenаta obolelih od korone, od kojih je petoro na respiratorima, a u Vojnoj bolnici u Petrovaradinu… »
Vesti dana »
Gana razočarana porazom od Hrvatske: Naša ambicija je bila da osvojimo prvo mesto u grupi
Kurir pre 13 minutajoš 12 povezanih
Za Engleze sada počinje pravi turnir! Tuhel: Uradili smo ono što je bilo potrebno
Kurir pre 1 satjoš 10 povezanih
AP: Vučić najavio ostavku za nekoliko nedelja, otvorio put prevremenim izborima
Danas pre 4 satijoš 1 povezana




