Povezane vesti
U Vranju od korone umro jedan pacijent, u Nišu na respiratorima dvoje obolelih
Danas 22.08.2020
U kovid bolnici u Vranju u protekla 24 časa preminuo je jedan pacijent kod koga je potvrđeno prisustvo virusa kovid 19, sapštila je danas uprava Kliničkog centra(KC) u Nišu. Prema podacima KC, u tom periodu u Nišu u kovid objektima nije bilo umrlih od… »
Mama je umrla od korone na porođaju, ali on je odlučio da se bori: U kakvom je stanju beba o kojoj priča cela Srbija!
Mondo 22.08.2020
Lekari otkrivaju detalje bitke za život novorođenčeta u Nišu! Lekari otkrivaju detalje bitke za život novorođenčeta u Nišu! Cela Srbija odahnula je u petak kada je objavljeno da je beba čija je mama, nažalost, preminula na porođaju, skinuta sa… »
Tuga u Nišu: Devojčica (3) koja je bolovala od leukemije preminula usled komplikacija izazvanih korona virusom
Blic 22.08.2020
Devojčica stara tri godine iz Vranja, koja je bolovala od od akutne limfoblastne leukemije, preminula je 15. avgusta u Kliničkom centru u Nišu usled komplikacija izazvanim korona virusom uprkos svim naporima multidisciplinarnog tima lekara da joj spasu… »
Vesti dana »

Vremenska prognoza za utorak, 5. avgust: Danas oblačno, mestimično sa kišom
Beta pre 2 satajoš 1 povezana

Pucnjava na žurci tokom muzičkog festivala: Užas u Los Anđelesu: Ima mrtvih i više ranjenih
Blic pre 2 satajoš 1 povezana

Zborovi u Beogradu odali počast žrtvama „Oluje“ pa se uputili do kuće brata Ane Brnabić i premijera Macuta
Danas pre 2 satajoš 1 povezana

"Ništa ne može da bude iznad volje naroda": Orban se ponovo oglasio o presudi protiv Dodika: "Neprihvatljivo"
Blic pre 6 satijoš 1 povezana