Povezane vesti

Silovao me je moćnik iz domaće filmske industrije! Lepa glumica iz "Ivkove slave" ispričala šokantnu priču!

Silovao me je moćnik iz domaće filmske industrije! Lepa glumica iz "Ivkove slave" ispričala šokantnu priču!

Mondo 22.08.2020
Nakon incidenta pobegla je u Ameriku. Nakon incidenta pobegla je u Ameriku. Glumica Danijela Štajnfeld koja je igrala u "Ivkovoj slavi" lik lepe Mariole zbog jednog jezivog incidenta pobegla je u Ameriku. Ona se nedavno pojavila na Filmskom festivalu u… »
Danijela Štajnfeld otkrila da je bila žrtva silovanja

Danijela Štajnfeld otkrila da je bila žrtva silovanja

Nova 22.08.2020
Glumica Danijela Štajnfeld koja se proslavila ulogom Mariole u filmu "Ivkova slava" iz 2005. godine, povukla sa sa scene nakon ovog ostvarenja, a sada je progovorila o teškom periodu kroz koji je prošla. Naime, Danijela je ispričala da je bila… »
Potresna priča glumice danijele Štajnfeld: Silovao me je moćnik iz srpske filmske industrije! Iznela šok detalje

Potresna priča glumice danijele Štajnfeld: Silovao me je moćnik iz srpske filmske industrije! Iznela šok detalje

Kurir 22.08.2020
Glumica u Sarajevu predstavila svoj dokumentarac "Zaceli me", u kome je ispričala zašto je napustila Srbiju i svoju stranu priče kao žrtva seksualnog nasilja. Danijela Štajnfeld otišla je iz Srbije zbog silovanja! Lepa Mariola iz filma "Ivkova… »
"Primetila sam da je nema, ali nisam znala: Zašto..." Nakon što je glumica Danijela javno priznala da je bila silovana…

"Primetila sam da je nema, ali nisam znala: Zašto..." Nakon što je glumica Danijela javno priznala da je bila silovana…

Blic 22.08.2020
Glumica Danijela Štajnfeld prepoznatljiva je po ulozi u jednom od najpopularnijih domaćih filmova, "Ivkova slava" iz 2005. godine u svom u dokumentarcu "Drži me čvrsto" rekla kako ju je silovao jedan moćnik iz domaće filmske industrije. Dokumentarac… »
Nakon što je Danijela obelodanila da je silovana, oglasila se mirka vasiljević: Koleginici je uputila ove reči podrške!

Nakon što je Danijela obelodanila da je silovana, oglasila se mirka vasiljević: Koleginici je uputila ove reči podrške!

Kurir 22.08.2020
Glumica Danijela Štajnfeld prepoznatljiva je po ulozi u jednom od najpopularnijih domaćih filmova, "Ivkova slava" iz 2005. godine, u kom je igrala lepu Mariolu, devojku u koju je bio zaljubljen Svetislav (Nikola Đuričko). Danijela je tada imala svega… »
Prelepa glumica iz "Ivkove slave": Silovao me je moćnik iz filmske industrije

Prelepa glumica iz "Ivkove slave": Silovao me je moćnik iz filmske industrije

Telegraf 22.08.2020
Danijela je dokumentarac nedavno predstavila na Filmskom festivalu u Sarajevu, a u ostvarenju je intervjuisala i žrtve i zlostavljače, ali i ispričala šta se njoj dogodilo. Glumica Danijela Štajnfeld prepoznatljiva je po ulozi u jednom od… »

Vesti dana »