Povezane vesti

Mnogo me boli, užas! Ana Korać ponovo posetila plastičara, otkrila šta je radila i kako se sada oseća!

Mnogo me boli, užas! Ana Korać ponovo posetila plastičara, otkrila šta je radila i kako se sada oseća!

Mondo 22.08.2020
Evo šta je promenila. Evo šta je promenila. Bivša rijaliti učesnica Ana Korać bila je na još jednoj estetskoj operaciji. Ona je ponovo operisla grudi, a sada je otkrila šta je promenila na njima. "Da, istina je, odradila sam zahvat. Promenila sam… »
Mnogo me boli! Ana Korać završila na operacionom stolu, evo šta je morala da uradi: Priznala kako se sada oseća!

Mnogo me boli! Ana Korać završila na operacionom stolu, evo šta je morala da uradi: Priznala kako se sada oseća!

Kurir 22.08.2020
Bivša zadrugarka Ana Korać odlučila se na još jednu estetsku korekciju grudi, koju je obavila pre dva dana. Naime, Koraćeva je uvek otvoreno pričala o svim zahvatima koje je radila na sebi. "Da, istina je, odradila sam zahvat. Promenila sam samo… »
Ana Korać operisana!

Ana Korać operisana!

Alo 22.08.2020
Podvrgla se još jednoj intervenciji. odlučila se za još jednu estetsku intervenciju na svom telu. Ona je pre dva dana imala novu operaciju grudi, sa ciljem da im promeni oblik, a to je i lično potvrdila. Ana Korać Ana Korać - Da, istina je, odradila… »
Ana Korać ponovo operisala grudi: Mnogo me boli, ali jedva čekam da ih vidim, biće bujnije!

Ana Korać ponovo operisala grudi: Mnogo me boli, ali jedva čekam da ih vidim, biće bujnije!

Telegraf 22.08.2020
- Promenila sam samo oblik grudi, biće bujnije - kaže Ana. Bivša učesnika "Zadruge" Ana Korać pre dva dana opet je operisala grudi. Kako kaže, ovaj put to je radila ne zbog veličine silikona, već zbog oblika i isprobavanja nove metode. - Da… »

Vesti dana »