Povezane vesti
Mali predstavio novi paket mera podrške za ublažavanje posledica Korona virusa po poslovanje
InfoKG 22.08.2020
Ministar finansija u Vladi Republike Srbije Siniša Mali predstavio je novi paket mera podrške hotelskoj industriji u gradovima Srbije, u vrednosti od 1,247 milijardi dinara. Mali je nakon sastanka sa hotelijerima u Privrednoj komori Srbije objasnio da… »
Ljajić: Pomoć gradskim hotelima u Srbiji najkasnije početkom oktobra
OK radio 22.08.2020
Ministar trgovine, turizma i telekomunikacija Srbije, Rasim Ljajić, rekao je danas da "najkasnije do početka oktobra" očekuje isplatu 1,25 milijardi dinara pomoći za oko 280 hotela u gradovima. On je naveo da će pomoć dobiti registrovani i kategorizovani… »
Ljajić: Zbog slabe tražnje neće biti podeljeno 400 hiljada vaučera. Deo tih sredstava ide hotelima
Telegraf 22.08.2020
Pravo na državnu pomoć ima 280 hotela u 27 gradova Srbije. - Država je izdvojila 1,2 milijarde dinara kao direktnu pomoć za gradske hotele, kako bi održala njihovo poslovanje i očuvala zaposlenost u tom sektoru, a najveći deo tih sredstava preusmeren je… »
Vesti dana »
Protest "Sloboda studentima": Studenti poručili da brane autonomiju univerziteta, skup završen polaganjem venaca na grob Žarka Marinovića
Insajder pre 2 satajoš 16 povezanih
Dmitrijev: Evropske benzinske pumpe bi mogle da ostanu bez goriva već oko 20. aprila
RTV pre 2 minutajoš 59 povezanih
Grbović (PSG): Macut ima obavezu da smeni Bratinu, a kao lekar da ga zbrine
Nova pre 57 minutajoš 17 povezanih





