Povezane vesti
Strepnja se nastavlja! Radovi u blizini Dečana, zoni pod zaštitom Uneska, obustavljeni, ali...
Pravda 22.08.2020
Radovi na izgradnji magistralnog puta Dečani-Plav, u neposrednoj blizini zaštićene zone, jedne od četiri svetinje na Kosovu i Metohiji koje su pod zaštitom Unesko, obustavljeni su, sve građevinske mašine su povučene, a arhimandrit i iguman manastira… »
Radovi u blizini Dečana, zoni pod zaštitom Uneska, obustavljeni, ali strepnja se nastavalja (foto, video)
Blic 22.08.2020
Radovi na izgradnji magistralnog puta Dečani-Plav, u neposrednoj blizini zaštićene zone, jedne od četiri svetinje na Kosovu i Metohiji koje su pod zaštitom Unesko, obustavljeni su, sve građevinske mašine su povučene, a arhimandrit i iguman manastira… »
Iz prve ruke kako izgledaju radovi oko manastira Visoki Dečani: Strepnja ostaje
Telegraf 22.08.2020
Čeka se mišljenje UNESKA, ali i to da li će prištinske vlasti stati iza sopstvenog zakona. Radovi na izgradnji magistralnog puta Dečani-Plav, u neposrednoj blizini zaštićene zone, jedne od četiri svetinje na Kosovu i Metohiji koje su pod zaštitom Unesko… »
Obustavljeni radovi na putu u blizini manastira Dečani
Nova 22.08.2020
Ekipa Tanjuga zatekla se na putu Dečani - Plav, u neposrednoj blizini manastira Dečani. Radovi na ovom delu puta su, u međuvremenu, na zahtev Prištine obustavljeni, s obzirom da je reč o zaštićenoj zoni u kojoj se nalazi jedna od četiri srpske svetinje… »
Vesti dana »
Tužilaštvo traži pritvor za nasilnika iz Zemuna: Nožem izbo muškarca i teško ga povredio
Nova pre 42 minutajoš 31 povezana
Reporteri bez granica: Srbija pala na 104. mesto na Svetskom indeksu slobode medija
Morava info pre 1 satjoš 19 povezanih
Napadači koji su sinoć oteli aktivistu još nisu uhapšeni: Zbor za večeras najavio protest u Resniku
Nedeljnik pre 1 satjoš 7 povezanih






