Povezane vesti

Dodik: Dokument dostavljen predsedniku Srbije od ranije poznat svima

Dodik: Dokument dostavljen predsedniku Srbije od ranije poznat svima

Blic 22.08.2020
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je da će dokument koji je dostavio predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću poslati i predsedniku Hrvatske Zoranu Milanoviću, te liderima PDP i SDA, Branislavu Borenoviću i Bakiru Izetbegoviću. U… »
Dodik otkrio šta je u dokumentu koji je dostavljen Vučiću!

Dodik otkrio šta je u dokumentu koji je dostavljen Vučiću!

Pravda 22.08.2020
Dodik je u izjavi za Srnu rekao da ga čudi toliki interes za predstojeći sastanak rukovodstva Republike Srpske sa Vučićem. Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je da se u dokumentu koji je dostavljen predsedniku Srbije Aleksandru… »
Dodik: Dokument koji sam poslao Vučiću, poslaću i Milanoviću, Borenoviću i Izetbegoviću

Dodik: Dokument koji sam poslao Vučiću, poslaću i Milanoviću, Borenoviću i Izetbegoviću

Novi magazin 22.08.2020
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je da se u dokumentu, koji je dostavljen predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću, nalaze stavovi iz zaključaka Narodne skupštine RS i entitetske vlade o statusu Republike Srpske i atidejtonskom… »
Dodik: Dokument koji sam poslao Vučiću od ranije poznat svima

Dodik: Dokument koji sam poslao Vučiću od ranije poznat svima

N1 Info 22.08.2020
Član Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je da je dokument koji je dostavljen predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću od ranije poznat svima i najavio da će ga poslati i predsedniku Hrvatske Zoranu Milanoviću i predsedniku Stranke demokratske… »
Otvoriti pitanje Srpske ako Srbiji traže priznavanje: Stav Banjaluke - povezati status KiM i položaj srpskog naroda u Bih

Otvoriti pitanje Srpske ako Srbiji traže priznavanje: Stav Banjaluke - povezati status KiM i položaj srpskog naroda u Bih

Večernje novosti 22.08.2020
RUKOVODSTVO Republike Srpske zatražilo je od Beograda da stavi na dnevni red pitanje statusa RS ukoliko međunarodna zajednica bude tvrdoglavo insistirala na hitnom razrešenju kosovskog čvora koje bi bilo protivno našim nacionalnim interesima. Ovo je… »

Vesti dana »