Povezane vesti
Tenzija na Egeju: Turska jača borbene sposobnosti
Vesti online 22.08.2020
Turske vazdušne i pomorske snage danas su održale zajedničke vojne vežbe na Egejskom moru, saopštilo je tursko Ministarstvo odbrane. Vežbe su održane dok traju tenzije sa Grčkom o istočnom Mediteranu. Borbeni avioni F-16 i ratni brodovi sproveli su vežbe… »
Demonstracija moći: Prst u oko Grcima? Turska vojska u Egejskom moru...
Pravda 22.08.2020
Turske vazdušne i pomorske snage danas su održale zajedničke vojne vežbe na Egejskom moru, saopštilo je tursko Ministarstvo odbrane, dok i dalje traju tenzije sa Grčkom o istočnom Mediteranu. Borbeni avioni F-16 i ratni brodovi sproveli su vežbe u cilju… »
U sred tenzija s Grčkom, Turska organizovala vojne vežbe na Egejskom moru
N1 Info 22.08.2020
Turske vazdušne i pomorske snage danas su održale zajedničke vojne vežbe na Egejskom moru, saopštilo je tursko Ministarstvo odbrane, dok i dalje traju tenzije sa Grčkom o istočnom Mediteranu. Borbeni avioni F-16 i ratni brodovi sproveli su vežbe u cilju… »
U Grčkoj naredne nedelje zajedničke vojne vežbe sa UAE
Danas 21.08.2020
Ujedinjeni Arapski Emirati (UAE) poslaće u Grčku lovce F16 koji će naredne nedelje učestvovati na zajedničkim vojnim vežbama sa grčkom vojskom, saopštili su večeras izvori bliski vojsci. Arapski avioni biće upućeni na ostrvo Krit, dodali su isti izvori… »
Vesti dana »

Odluka o Popoviću: Predlaže se njegovo proterivanje sa Kosova i zabrana ulaska na dve godine
Beta pre 5 satijoš 26 povezanih

Putin i Tramp na korak od istorijskog susreta: U igri više lokacija, od UAE do Evrope
Politika pre 43 minutajoš 24 povezane

Pavlović (NPS) traži ostavku Šapića zbog iskakanja novog tramvaja iz šina u Beogradu
Beta pre 4 satijoš 22 povezane