Povezane vesti

Trudnicu izudarali bejzbol palicama! Horor u Zagrebu, brutalna tuča na stanici, autobus je bio pun krvi (foto)

Trudnicu izudarali bejzbol palicama! Horor u Zagrebu, brutalna tuča na stanici, autobus je bio pun krvi (foto)

Srbija danas 22.08.2020
Navodno su dve pretučene devojke romske nacionalnosti. Dve devojke brutalno su pretučene danas u incidentu koji se dogodio u Ninskoj ulici u zagrebačkim Sesvetama. Prema rečima očevidaca, jedna od devojaka je trudna. - Vraćao sam se s posla kada sam… »
Užas u Zagrebu: Dve devojke brutalno pretučene na autobuskoj stanici, bejzbol palicama udarali trudnicu

Užas u Zagrebu: Dve devojke brutalno pretučene na autobuskoj stanici, bejzbol palicama udarali trudnicu

Blic 22.08.2020
Dve devojke brutalno su pretučene danas u incidentu koji se dogodio u Ninskoj ulici u zagrebačkim Sesvetama. Prema rečima očevidaca, jedna od devojaka je trudna. "Vraćao sam se s posla kada sam primetio tuču na autobuskoj stanici. Kada sam se… »
Užas na stanici u Zagrebu: Dve devojke pretučene, a jedna je trudna. Udarali ih bejzbol palicama

Užas na stanici u Zagrebu: Dve devojke pretučene, a jedna je trudna. Udarali ih bejzbol palicama

Telegraf 22.08.2020
Obe devojke su prebačene u bolnicu. U incidentu koji se dogodio u Ninskoj ulici u zagrebačkim Sesvetama povređene su dve devojke, koje su, prema rečima očevidaca, pretučene. Jedna od njih je trudna, prenosi 24sata.hr. - Vraćao sam se s posla kada… »

Vesti dana »