Povezane vesti

Asano: Srećan sam što sam dao tri gola

Asano: Srećan sam što sam dao tri gola

Nova 23.08.2020
Takuma Asano, fudbaler Partizana, rekao je da je srećan što je postigao tri gola u pobedi protiv Inđije. Crno-beli su u petom kolu Superlige pobedili Inđiju 5:0, golovima Bibarsa Natha, Saše Zđelara, a het-trik je zabeležio Asano. “Motivisan sam… »
Savršena partija i statistika Takuma Asana

Savršena partija i statistika Takuma Asana

Mozzart sport 23.08.2020
„Volim da igram kod kuće, sada je ceo fokus na Letoncima“, poručio je bivši član Arsenala. To je ono što bi Grobari voleli da gledaju iz utakmice u utakmicu. Rastrčani Partizan, korisna i lepa igra, više nego efikasna uvertira pred evropski… »
Koliko, takuma: Dao sam tri, ali mogu bolje!

Koliko, takuma: Dao sam tri, ali mogu bolje!

Mondo 23.08.2020
"Kada bih rekao da je postojalo nešto što me je juče dodatno pokrenulo, onda bih to koristio uvek", rekao je Japanac, koji je u formi karijere pred start kvalifikacija za Ligu Evrope i derbi u Novom Sadu. "Kada bih rekao da je postojalo nešto što me… »
Asano srećan zbog het-trika, okreće se Letoncima: Nema šale s njima, Banjak mi je pričao o njima

Asano srećan zbog het-trika, okreće se Letoncima: Nema šale s njima, Banjak mi je pričao o njima

Telegraf 23.08.2020
Sprema se Asano polako za Evropu. Fudbaler Partizana Takuma Asano rekao je da je srećan što je postigao tri gola u pobedi protiv Inđije. Crno-beli su u 5. kolu Superlige pobedili Inđiju 5:0, golovima Bibrasa Natha, Saše Zdjelara, a het-trik je… »
Asano posle meča: O het-triku i utakmici u Evropi

Asano posle meča: O het-triku i utakmici u Evropi

Hot sport 23.08.2020
Utisci Asana nakon sinoć postignutog het-trika. – Motivisan sam za svaku utakmicu, nisam bio ništa više ili manje motivisan sinoć. Kada bih rekao da je postojalo nešto što me je juče dodatno pokrenulo, onda bih to koristio uvek. Srećan sam što… »
Sjajna scena u humskoj: Mitrović nakon "petarde" Partizana strčao na teren, a tamo je napravio nešto sjajno /foto/

Sjajna scena u humskoj: Mitrović nakon "petarde" Partizana strčao na teren, a tamo je napravio nešto sjajno /foto/

Sportal blic 22.08.2020
Srpski fudbaler Aleksandar Mitrović iskoristio je slobodno vreme na odmoru u Beogradu da poseti Humsku. Sem što se družio sa igračima pred meč, napadač Fulama je i gledao utakmicu protiv Inđije. U društvu Lazara Markovića i svog sina je fudbaler… »
Milošević: Nadam se da nećemo poleteti, Asano radi maksimalno ozbiljno

Milošević: Nadam se da nećemo poleteti, Asano radi maksimalno ozbiljno

Večernje novosti 22.08.2020
TRENER fudbalera Partizana Savo Milošević nije krio da ga raduje igra koju su njegovi izabranici prikazali protiv Inđije. Crno-beli su pregazili ekipu sa severa Srbije sa 5:0 i u dobrom raspoloženju dočekuju utakmicu protiv RFS-a u kvalifikacijama za… »
Mitar opet u humskoj, ali ne može da odigra ni poluvreme: Napadač se pojavio među igračima crno-belih i sve iznenadio…

Mitar opet u humskoj, ali ne može da odigra ni poluvreme: Napadač se pojavio među igračima crno-belih i sve iznenadio…

Sportal blic 22.08.2020
Napadač Fulama Aleksandar Mitrović posetio je bivši klub tokom odmora u Beogradu. Mitrović je došao na meč Partizana i Inđije, a pre nego što se smestio u ložu, poželeo je sreću igračima crno-belih. Na pitanje kakvu je poruku dobio pred… »
Iznenađenje na stadionu Partizana: Mitrović se vratio na mesto uspeha (foto)

Iznenađenje na stadionu Partizana: Mitrović se vratio na mesto uspeha (foto)

Večernje novosti 22.08.2020
FUDBALERI Partizana su pred utakmicu sa Inđijom dobili dobro poznatog gosta. U pitanju je reprezentativac Srbije i bivši igrač crno-belih Aleksandar Mitrović. Sjajni napadač Fulama je dao podršku izabranicima Sava Miloševića pred duel petog kola… »

Vesti dana »