Povezane vesti

Bolna ispovest srpske glumice koju je silovao moćnik: Plašila sam se da prijavim zbog bezbednosti, moja moć je da kažem…

Bolna ispovest srpske glumice koju je silovao moćnik: Plašila sam se da prijavim zbog bezbednosti, moja moć je da kažem…

Blic 23.08.2020
Glumica Danijela Štajnfeld prepoznatljiva je po ulozi u jednom od najpopularnijih domaćih filmova, "Ivkova slava" iz 2005. godine u svom u dokumentarcu rekla kako ju je silovao jedan moćnik iz domaće filmske industrije. Danijela je objasnila da je u… »
"Odjednom je nestala, SAD mi je jasno zašto": Kolege se oglasile nakon što je srpska glumica priznala da je silovana: "Mnogi…

"Odjednom je nestala, SAD mi je jasno zašto": Kolege se oglasile nakon što je srpska glumica priznala da je silovana: "Mnogi…

Blic 23.08.2020
Nakon što je glumica Danijela Štajnfeld otkrila da ju je na početku karijere silovao moćnik iz sveta filma, oglasile su se njene kolege Miloš Timotijević i Lidija Vukićević. Danijela je u dokumentarnom filmu "Zaceli me", koji će biti prikazan na… »
Strašni detalji ispovesti glumice iz "ivkove slave": Posle silovanja nisam smela da progovorim, tako bi samo bilo gore!

Strašni detalji ispovesti glumice iz "ivkove slave": Posle silovanja nisam smela da progovorim, tako bi samo bilo gore!

Mondo 23.08.2020
Danijela Štajnfeld se oglasila, pogledajte video! Danijela Štajnfeld se oglasila, pogledajte video! Glumica Danijela Štajnfeld u svom dokumentarnom filmu "Zaceli me", predstavljenom na Filmskom festivalu u Sarajevu, otkriva da ju je silovao moćnik iz… »
Bolno priznanje silovane glumice iz "Ivkove slave": Evo zašto nisam prijavila zločin

Bolno priznanje silovane glumice iz "Ivkove slave": Evo zašto nisam prijavila zločin

Telegraf 23.08.2020
- Nikoga ne treba da bude sramota da govori o tome, jer žrtve nisu ni na koji način, nikada, krive - kaže Danijela. Glumica Danijela Štajnfeld u svom dokumentarnom filmu "Zaceli me", predstavljenom na Filmskom festivalu u Sarajevu, otkriva da ju je… »
Mirka Vasiljević uputila poruku podrške koleginici koja je silovana!

Mirka Vasiljević uputila poruku podrške koleginici koja je silovana!

Svet plus 23.08.2020
Trpela je nešto što je van svake pameti! Mirka Vasiljević uputila poruku podrške koleginici koja je silovana! - Žao mi je što sada znam da je koleginica, neko iz moje branše, pretrpeo nasilje i ćutao o tome - rekla je glumica. Glumica Danijela… »
Danijela je krila kroz šta prolazi: Potresne scene iz njenog filma i fotografije posle noći u kojoj je doživela pakao!

Danijela je krila kroz šta prolazi: Potresne scene iz njenog filma i fotografije posle noći u kojoj je doživela pakao!

Kurir 23.08.2020
Danijela Štajnfeld otkrila je u svom dokumentarcu "Zaceli me" da ju je silovao moćnik iz srpske filmske industrije, zbog čega je i napustila Srbiju. Lepa Mariola iz filma "Ivkova slava" trenutno živi u Njujorku, a ova vest šokirala je njene… »

Vesti dana »