Povezane vesti

Nenad Mirosavljević za hotsport: Demanti sa Banovog brda – ‘To su potpune dezinformacije, uopšte ne razmišljamo o…

Nenad Mirosavljević za hotsport: Demanti sa Banovog brda – ‘To su potpune dezinformacije, uopšte ne razmišljamo o…

Hot sport 23.08.2020
Miljenik navijača Crvene zvezde karijeru ipak neće nastaviti na Banovom brdu. U toku dana jako je odjeknula vest da će se Luis Ibanjez vratiti u srpski fudbal. Prema saznanjima ‘Monda’ za iskusnog Argentinca zainteresovana su dva beogradska kluba… »
"Da, zovu me u Srbiju": Ljubimac navijača Zvezde za MONDO o povratku u Beograd

"Da, zovu me u Srbiju": Ljubimac navijača Zvezde za MONDO o povratku u Beograd

Mondo 23.08.2020
Bivši bek Crvene zvezde u razgovoru za naš portal pričao o mogućem povratku u Superligu. Bivši bek Crvene zvezde u razgovoru za naš portal pričao o mogućem povratku u Superligu. "Imam ugovor još godinu dana, ali kako vidite, mene tu nema“… »
Veliki povratak: Ponovo u Beogradu – miljenik Delija se vraća u srpski fudbal!

Veliki povratak: Ponovo u Beogradu – miljenik Delija se vraća u srpski fudbal!

Hot sport 23.08.2020
Miljenik navijača Crvene zvezde mogao bi opet da zaigra u srpskom fudbalu. Argentinski fudbaler, Luis Ibanjez, mogao bi uskoro da se vrati u Superligu Srbije, saznaje ‘Mondo’. Za iskusnog Argentinca zainteresovana su dva beogradska kluba, Čukarički… »
Ljubimac delija opet u Srbiji: Luis Ibanjez se vraća u Beograd?

Ljubimac delija opet u Srbiji: Luis Ibanjez se vraća u Beograd?

Večernje novosti 23.08.2020
BIVŠI fudbaler Crvene zvezde Luis Ibanjez mogao bi da se vrati u Beograd, ali ne u crveno-beli tabor. Kako piše "Mondo" za usluge borbenog levog beka se interesuju Voždovac i Čukarički. Isti izvor navodi da će Argentivac sa hrvatskim pasošem najpre… »
Čuka i Voždovac pregovaraju sa Ibanjezom

Čuka i Voždovac pregovaraju sa Ibanjezom

Mozzart sport 23.08.2020
Argentinac se vraća u Beograd. Nekadašnji igrač Crvene zvezde Luis Ibanjez (32) mogao bi ponovo da zaigra u srpskom fudbalu. Kako piše portal Mondo, za usluge temperamentnog Argentinca zainteresovani su beogradski klubovi Čukarički i Voždovac… »
Miljenik Zvezdinih navijača se vraća u Superligu?

Miljenik Zvezdinih navijača se vraća u Superligu?

Sportske.net 23.08.2020
Jedan od miljenika publike na Marakani bi još jednom mogao da zaigra u Srbiji. Luis Ibanjez ostavio je traga u Ljutice Bogdana pošto je sa Crvenom zvezdom osvojio titulu u sezoni 2015-16. Argentinac sa hrvatskim pasošem bi uskoro mogao da se vrati u… »

Vesti dana »