Povezane vesti

Devojčica iz Bogatića ispričala šta se desilo Lupio mi je šamar i skinuo: Plakala sam, ali me niko nije čuo

Devojčica iz Bogatića ispričala šta se desilo Lupio mi je šamar i skinuo: Plakala sam, ali me niko nije čuo

Kurir 24.08.2020
Policija je u okolini Bogatića uhapsila M. N. (30) zbog sumnje da je obljubio ćerku svoje supruge kada su se vraćali iz banje. M. N. (30) iz okoline Bogatića uhapšen je juče zbog sumnje da je u svom automobilu silovao pastorku (12). Kako saznajemo… »
Šta sam drugo mogla... Ispovest devojčice (12) koja je optužila očuha za silovanje na zadnjem sedištu automobila

Šta sam drugo mogla... Ispovest devojčice (12) koja je optužila očuha za silovanje na zadnjem sedištu automobila

Večernje novosti 23.08.2020
MILENKO N. (30) iz Banovog Polja uhapšen je juče u zoru, zbog sumnje da je u subotu uveče, u svom automobilu, silovao 12-godišnju pastorku Ž. N. Užas se dogodio na livadi između njihovog sela i obližnjeg Bogatića, kada su, prema nezvaničnim… »
Tri jeziva slučaja zlostavljanja u jednom danu: Sve tri devojčice imale su samo 12 godina, a jedna od njih bila je žrtva…

Tri jeziva slučaja zlostavljanja u jednom danu: Sve tri devojčice imale su samo 12 godina, a jedna od njih bila je žrtva…

Blic 23.08.2020
Dvojica pedofila uhapšena su za vikend u Bogatiću, odnosno Nišu zbog sumnje da su seksualno zlostavljali tinejdžerke (12). Prvi jezivi slučaj seksualnog zlostavljanja devojčice dogodio se u Banovom Polju kod Bogatića, kada je muškarac N.M. iz… »

Vesti dana »