Povezane vesti

Isključenja vode u Novom Sadu, Kaću, Budisavi i Kovilju

Isključenja vode u Novom Sadu, Kaću, Budisavi i Kovilju

Dnevnik 24.08.2020
Dana 24.8.2020. zbog radova na sanaciji havarije bez vode će do 13 sati biti Ulica Bogoboja Atanackovića u Novom Sadu. Zbog radova bez vode će do 12 sati takođe biti deo Bulevara patrijarha Pavla (od kružnog toka do Ulice Jožefa Atile i deo Ulice… »
Deo Telepa bez vode zbog havarije

Deo Telepa bez vode zbog havarije

Moj Novi Sad 24.08.2020
Zbog radova na sanaciji havarije, bez vode će danas do 12 sati biti deo Bulevara patrijarha Pavla (od kružnog toka do Ulice Jožefa Atile) i deo Ulice Ćirila i Metodija (od broja 1 do Mornarske ulice). Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko… »
Kać, Budisava i Kovilj bez vode zbog havarije

Kać, Budisava i Kovilj bez vode zbog havarije

Moj Novi Sad 24.08.2020
Zbog radova na sanaciji havarije, bez vode će danas do 15 sati biti cela naseljena mesta Kać, Budisava i Kovilj. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti produžena.… »
Deo Banatića bez vode zbog havarije

Deo Banatića bez vode zbog havarije

Moj Novi Sad 24.08.2020
Zbog radova na sanaciji havarije, bez vode će danas do 13 sati biti Ulica Bogoboja Atanackovića u Novom Sadu. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti produžena i proširena.… »
Kać, Budisava i Kovilj bez vode do 15 sati

Kać, Budisava i Kovilj bez vode do 15 sati

RTV 24.08.2020
NOVI SAD - Zbog radova na sanaciji havarije bez vode će do 15 sati biti cela naselja Kać, Budisava i Kovilj. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti produžena.… »
Kać, Budisava, Kovilj i deo Novog Sada bez vode

Kać, Budisava, Kovilj i deo Novog Sada bez vode

NoviSad.com 24.08.2020
Novi Sad - Deo Novog Sada i naselja Kać, Budisava i Kovilj nemaju vode zbog havarija. Bez vode će do 13 časova u Novom Sadu biti žitelji Bogoboja Atanackovića, kao i potrošači u Kaću, Budisavi i Kovilju. U JKP "Vodovod i kanalizacija" kažu da… »

Vesti dana »