Povezane vesti
Preminuo najstariji Hercegovac: Blagoje Aleksić umro u 102. godini, imao je recept za dug život
Telegraf 24.08.2020
Jedan od retkih koji je dugo uživao u penzionerskim danima. U Bogdašićima, selu kod Bileće, u 102. godini preminuo je Blagoje Aleksić, najstariji stanovnik Hercegovine. Penzionisan je pre 44 godine, pa je među retkim Hercegovcima koji toliko uživao u… »
Preminuo najstariji hercegovac u 102. Godini: Blagoje Aleksić imao recept za dug život i svi treba da ga se pridržavamo
Kurir 24.08.2020
U Bogdašićima, selu kod Bileće, u 102. godini preminuo je Blagoje Aleksić, najstariji stanovnik Hercegovine. Penzionisan je pre 44 godine, pa je među retkim Hercegovcima koji toliko uživao u penzionerskim danima. Njegov recept za dug život je bio… »
Preminuo nastariji hercegovac: Blagoje Aleksić umro u 102. godini
Blic 24.08.2020
U selu Bogdašići kod Bileće, u 102. godini preminuo je Blagoje Aleksić, najstariji stanovnik istočne Hercegovine. Penzionisan je pre 44 godine , pa je među retkim Hercegovcima koji toliko uživao u penzionerskim danima, piše Srpskainfo. Njegov recept za… »
Vesti dana »
Oprez! RHMZ niže hitna upozorenja! Za sat-dva stiže snažno nevreme, sve će da tutnji! Ovi delovi Srbije neka se spreme
Blic pre 3 satajoš 31 povezana
(Video) Dečak (2) proveo šest dana ispod ruševina Leži nepomičan i samo očima prati spasioce: Ostao zatrpan posle razornih zemljotresa u Venecueli
Blic pre 41 minutajoš 29 povezanih
Grupa odbornika ZLF izlepila trakom tek postavljenu skulpturu na Terazijama: sve snimili i okačili na mreže
Blic pre 1 satjoš 41 povezana
Newsnight: "Ako ne odustane - ide na groblje" - KRIK o pretnjama Nemanji Vidiću
N1 Info pre 2 satajoš 44 povezane
Srbiju preplavili turisti: Za pet meseci više od 1,7 miliona turističkih poseta, zabeleženo skoro pet miliona noćenja
Dnevnik pre 4 satijoš 50 povezanih



