Povezane vesti

"Sestra i ja smo morale da čupamo korov, sadimo voće i povrće. Imala sam 7 godina..." Evo kakvo je detinjstvo imala srpska…

"Sestra i ja smo morale da čupamo korov, sadimo voće i povrće. Imala sam 7 godina..." Evo kakvo je detinjstvo imala srpska…

Blic 24.08.2020
Danijela Štajnfeld, prepoznatljiva po ulozi u jednom od najpopularnijih domaćih filmova, "Ivkova slava" iz 2005. godin, u svom u dokumentarcu ispričala je da ju je silovao jedan moćnik iz domaće filmske industrije, te time podigla javnost na noge… »
Silovanje, batine, maltretiranje: Ove javne ličnosti su bile žrtve zlostavljanja! (foto)

Silovanje, batine, maltretiranje: Ove javne ličnosti su bile žrtve zlostavljanja! (foto)

Mondo 24.08.2020
I odlučile su da govore o tome! I odlučile su da govore o tome! Prema ranijim podacima, polovina žena u Srbiji izloženo je nekom vidu zlostavljanja. Nažalost, jedan deo njih uglavnom ćuti o tome i okreće glavu nad nasiljem. Upravo su zbog toga neke… »
"Danijela kaži ko te je silovao, javiće se i druge: Žrtve!" Koleginice stale uz glumicu i mole da raskrinka napasnika

"Danijela kaži ko te je silovao, javiće se i druge: Žrtve!" Koleginice stale uz glumicu i mole da raskrinka napasnika

Blic 24.08.2020
Glumice Lena Bogdanović, Iskra Brajović, Dragana Mićalović i Danina Jeftić stale su uz svoju koleginicu Danijelu Štajnfeld koja je priznala da je bila žrtva silovanja i poručile da njen zlostavljač treba da bude u zatvoru. Naime, zvezda filma… »
Poznate heroine žrtve nasilja: One su proživele pakao

Poznate heroine žrtve nasilja: One su proživele pakao

Nova 24.08.2020
Prema ranijim podacima, polovina žena u Srbiji izloženo je nekom vidu zlostavljanja. Nažalost, jedan deo njih uglavnom ćuti o tome i okreće glavu nad nasiljem. Upravo su zbog toga neke od naših poznatih ličnosti javno iznele svoja iskustva, kako bi… »

Vesti dana »