Povezane vesti
Crnogorac uhapšen u Španiji za pokušaj ubistva Kavčanina
Nova 24.08.2020
Državljanin Crne Gore, Ljubomir Krivokapić (28), za kojim se tragalo zbog pokušaja ubistva Miloša Radonjića u Kotoru, 31. maja 2016. godine, uhapšen je u Španiji, saopštila je Uprava policije Crne Gore. Krivokapić je uhapšen zahvaljujući bliskoj… »
Otkriven identitet uhapšenog škaljarca: Ljubomir Krivokapić se tereti za pokušaj ubistva Radonjića!
Kurir 24.08.2020
Državljanin Crne Gore Ljubomir Krivokapić (28) za kojim se tragalo zbog pokušaja ubistva Miloša Radonjića u Kotoru, 31. maja 2016. godine, uhapšen je u Španiji, saopštila je Uprava policije Crne Gore Krivokapić je uhapšen zahvaljujući bliskoj saradnjji… »
Škaljarac uhapšen u Španiji! Osumnjičen za pokušaj ubistva jednog "kavčana" - saučesnik pobegao
Srbija danas 24.08.2020
Crnogorski državljanin LJ. K. kojeg policija označava kao pripadnika škaljarskog klana lociran je i uhapšen u Španiji. On se tereti da je sa B. M. za kojim se traga, pucao na M. R. člana kavačkog klana, 2016. godine. Prema saznanjima crnogorskih medija… »
Krivokapić uhapšen u Španiji: Sumnjiče ga za pokušaj ubistva Radonjića
Telegraf 24.08.2020
Iz policije navode da uhapšeni, prema operativnim saznanjima, važi za člana organizovane kriminalne grupe. Državljanin Crne Gore, Ljubomir Krivokapić, za kojim se tragalo zbog pokušaja ubistva Miloša Radonjića u Kotoru, 31. maja 2016. godine, uhapšen je… »
Vesti dana »

Sprečen promet 40 tona pilećeg mesa zaraženog salmonelom, uhapšene dve osobe iz Ćićevca
Naslovi.ai pre 32 minutajoš 35 povezanih

Jako nevreme i poplave u Boru uz upozorenje RHMZ za istočnu Srbiju
Naslovi.ai pre 32 minutajoš 37 povezanih

Dodik: Narod će na referendumu odlučiti da li ću ostati predsednik RS
Beta pre 42 minutajoš 171 povezana

"U Partizanu sam 3 godine i prvi put mi neko veruje": Nemanja Trifunović pogledao u Blagojevića i rekao mu sve
Mondo pre 46 minutajoš 26 povezanih