Povezane vesti

Doktorka Danica Grujičić pozitivna na korona virus

Doktorka Danica Grujičić pozitivna na korona virus

Telegraf 24.08.2020
Ona se oseća dobro. Doktorka Danica Grujičić objavila je na svom Fejsbuk profilu da je pozitivna na korona virus. Ona je navela da je dobro i da je najgori period već prošao, da je ostao još samo određeni period izolacije. Doktorka Grujičić… »
Doktorka Danica Grujičić ima koronu: Nažalost, i ja sam pozitivna na virus!

Doktorka Danica Grujičić ima koronu: Nažalost, i ja sam pozitivna na virus!

Mondo 24.08.2020
Oglasila se na Facebook-u. Oglasila se na Facebook-u Doktorka i profesorka Danica Grujičić saopštila je danas da je zaražena korona virusom. Ona je to napisala na svom Facebook nalogu. "Nažalost i ja sam pozitivna na COVID! HVALA SVIMA na porukama i… »
Danica Grujičić objavila da je zaražena koronavirusom

Danica Grujičić objavila da je zaražena koronavirusom

N1 Info 24.08.2020
Direktorka Instituta za onkologiju i radiologiju u Kliničkog centra Srbije Danica Grujičić objavila je na svojoj Fejsbuk stranici da je pozitivna na Kovid 19. "Nažalost i ja sam pozitivna na Covid. Hvala svima na porukama i rečima podrške, dobro… »
Dr Danica Grujičić zaražena virusom korona

Dr Danica Grujičić zaražena virusom korona

Sputnik 24.08.2020
Prof. dr Danica Grujičić objavila je na svom nalogu na Fejsbuku da je zaražena virusom korona. "Nažalost i ja sam pozitivna na kovid! Hvala svima na porukama i rečima podrške, dobro sam, najgori period je prošao ostao je još određeni period… »
Doktorka Danica Grujičić zaražena koronavirusom! Ovo je njeno upozorenje svima

Doktorka Danica Grujičić zaražena koronavirusom! Ovo je njeno upozorenje svima

Pravda 24.08.2020
Doktorka Danica Grujičić objavila je na svom Fejsbuk nalogu da je zaražena virusom korona. - Nažalost i ja sam pozitivna na kovid! Hvala svima na porukama i rečima podrške, dobro sam, najgori perod je prošao ostao je još određeni period… »
Danica Grujičić zaražena koronavirusom

Danica Grujičić zaražena koronavirusom

Nova 24.08.2020
Direktorka Instituta za onkologiju i radiologiju u Kliničkog centra Srbije Danica Grujičić objavila je večeras na svojoj Fejsbuk stranici da je pozitivna na Kovid 19. “Nažalost i ja sam pozitivna na Covid. Hvala svima na porukama i rečima… »

Vesti dana »