Povezane vesti

Marović šokirao u uključenju: Rečeno je da sam kriv što sam doveo ruski kapital i da sam istočnjačko-pravoslavna žrtva

Marović šokirao u uključenju: Rečeno je da sam kriv što sam doveo ruski kapital i da sam istočnjačko-pravoslavna žrtva

Kurir 25.08.2020
Bivši visoki državni funkcioner i funkcioner Demokratske partije socijalista Svetozar Marović pojavio se u javnosti nakon dugo vremena uključivši se uživo preko instagram profila Duška Kneževića i tom prilikom govori o torturi koju je pretrpio… »
Marović šokirao u uključenju: "Bulatović je lepo predlagao da se Milo oslabi"

Marović šokirao u uključenju: "Bulatović je lepo predlagao da se Milo oslabi"

Alo 25.08.2020
Otkrio je mnogo toga. Bivši visoki državni funkcioner i funkcioner Demokratske partije socijalista - DPS je partija kojoj sam ja dao ime, kojoj sam ja pisao programe, to je partija jednog broja ljudi. DPS je bila moja politička privilegija koja mi je… »
Marović u javnosti prvi put od 2015: Ne bi mi se ovo desilo bez uloge Đukanovića

Marović u javnosti prvi put od 2015: Ne bi mi se ovo desilo bez uloge Đukanovića

N1 Info 25.08.2020
Bivši visoki državni funkcioner i funkcioner Demokratske partije socijalista Svetozar Marović pojavio se u javnosti nakon dugo vremena uključivši se uživo preko instagram profila Duška Kneževića, prenose Vijesti. Marović je kazao da je želeo da… »
Majka mi je umrla gledajući kako mi hapse decu i brata, rekli su da sam se ubio u zatvoru: Marović o progonu njega i njegove…

Majka mi je umrla gledajući kako mi hapse decu i brata, rekli su da sam se ubio u zatvoru: Marović o progonu njega i njegove…

Večernje novosti 24.08.2020
NEKADAŠNjI predsednik Državne zajednice Srbije i Crne Gore funkcioner Demokratske partije socijalista Svetozar Marović pojavio se u javnosti uključivši se uživo preko instagram profila Duška Kneževića. On je rekao da je želeo da se pojavi iako… »
Evo kako danas izgleda Svetozar Marović: Spreman da iznese dokaze protiv Mila

Evo kako danas izgleda Svetozar Marović: Spreman da iznese dokaze protiv Mila

Večernje novosti 24.08.2020
BIVŠI visoki državni funkcioner i funkcioner Demokratske partije socijalista Svetozar Marović pojavio se u javnosti nakon dugo vremena uključivši se uživo preko instagram profila Duška Kneževića. Marović je kazao da je želio da se pojavi iako… »

Vesti dana »