Повезане вести
"Нови гости Специјалног суда" Још један припадник ОВК иде у Хаг, посланик Шаља у својству осумњиченог
Пресс 25.08.2020
Посланик Алијансе за будућност Косова Хаџи Шаља појавиће се 8. септембра у Специјалном суду у Хагу у својству осумњиченог, преноси Косова Прес. Како тај лист наводи, вест о позиву Специјалног суда Шаља је објавио на свом… »
Посланик Хаџи Шаља позван као осумњичени у Хашко тужилаштво
Данас 24.08.2020
Посланик Скупштине Косова из редова Алијансе за будућност Косова (АБК) и високи официр бивше ОВК Хаџи Шаља објавио је да је позван да 8. септембра буде саслушан пред Специјалним тужилаштвом у Хагу у својству осумњиченог. Он је… »
Још један члан ОВК позван у хаг: Шаља пред Специјалним судом 8. септембра
Вечерње новости 24.08.2020
ПОСЛАНИК Алијансе за будуцност Косова Хади Шаља појавиће се 8. септембра у Специјалном суду у Хагу у својству осумњиченог. Вест о позиву Специјалног суда Шаља је објавио на свом Фејсбук налогу. У објави је навео да је… »
Вести дана »

(Мапе): Пред нама је последњи тропски викенд у септембру, следи драстично захлађење са пљусковима: Јутарња само 2 степена!
Блиц пре 11 минутајош 5 повезаних