Povezane vesti

Nema problema: Đoković je pronašao igru, rivali su imali šta da vide danas!

Nema problema: Đoković je pronašao igru, rivali su imali šta da vide danas!

Mondo 25.08.2020
Štruf i Medvedev mogli su da se podsete zbog čega je Novak i dalje suvereni "Broj 1". Štruf i Medvedev mogli su da se podsete zbog čega je Novak i dalje suvereni "Broj 1". Kada vrat više nije bio problem, nije bilo problema problema! Posle prilično… »
Nemac čeka Novaka, napravio iznenađenje

Nemac čeka Novaka, napravio iznenađenje

Sportske.net 25.08.2020
Pobeda Nemca. U četvrtfinale Sinsinatija, turnira koji se ove sezone igra u Njujorku, plasirao se Jan Lenard Štruf koji je u osmini finala danas savladao Davida Gofana. Gofan je bio blagi favorit, ali je Nemac ipak na kraju slavio sa 6:4, 3:6 i 6:4… »
Bol u vratu muči Novaka, 100 minuta borbe na prvom meču posle šest meseci pauze

Bol u vratu muči Novaka, 100 minuta borbe na prvom meču posle šest meseci pauze

Mozzart sport 25.08.2020
Đoković savladao Litvanca Bareniksa i zakazao duel sa Sandgrenom u Sinsinatiju. Skoro polugodišnja pauza ostavila je traga. Pre svega na telo najboljeg na svetu. Zabrinutost sportista kako će izgledati po povratku na teren posle prekida sezone… »
"Bilo je: Jezivo!" Kako su Filip Krajinović i Janko Tipsarević smislili taktiku zbog koje je treći teniser sveta ostao…

"Bilo je: Jezivo!" Kako su Filip Krajinović i Janko Tipsarević smislili taktiku zbog koje je treći teniser sveta ostao…

Sportal blic 25.08.2020
Do ovog meča, naš reprezentativac je imao samo jednu pobedu nad igračima koji su u tom trenutku u Top 10 ATP liste, ali minule noći sve se promenilo. Filip . I, kako kaže, za to je najzaslužnija osmišljena taktika. "Mislim da sam počeo ovaj meč… »
Đoković: Mnogo toga je negativnog, stvari neće biti iste

Đoković: Mnogo toga je negativnog, stvari neće biti iste

Nova 25.08.2020
Posle šest meseci pauze najbolji teniser sveta Novak Đoković je odigrao zvanični meč. I to ne u najboljim okolnostima. Pročitajte još: Novak pobedio bolove u vratu i inspirisanog Berankisa Srpski teniser je zbog problema sa vratom morao da odustane… »
"Ne znam šta donosi: Noć!" Novak Đoković se posle dva ukazivanja pomoći usred meča nada da će izbeći samo jedno!

"Ne znam šta donosi: Noć!" Novak Đoković se posle dva ukazivanja pomoći usred meča nada da će izbeći samo jedno!

Sportal blic 25.08.2020
Novak Đoković je uspeo da pobedi u prvom takmičarkom meču od privremenog prekida sezone zbog pandemije novog korona virusa, ali uz prilične bolove u vratu. Zbog toga mu je čak dvaput ukazivana pomoć u meču u kome je nekada najboljeg juniora sveta… »
Đoković: Nema Rafe i Rodžera, ali moj pristup je isti

Đoković: Nema Rafe i Rodžera, ali moj pristup je isti

N1 Info 25.08.2020
Najbolji teniser sveta Novak Đoković potvrdio je da je osećao bolove u vratu tokom prvog meča na Mastersu Sinsinati, ali je dodao da se nada da će uskoro rešiti taj problem. Srpski teniser je posle šest meseci odigrao takmičarski meč, slavio je… »
Najveći uspeh i reči na srpskom – Krajinovićev meč karijere

Najveći uspeh i reči na srpskom – Krajinovićev meč karijere

Nova 25.08.2020
Filip Krajinović bio je veoma zadovoljan posle velike pobede nad Dominikom Timom. Srpski teniser je bio bolji od drugog nosioca u drugom kolu turnira u Sinsinatiju. On je rivalu prepustio samo tri gema (6:2, 6:1) i to mu je prva pobeda protiv igrača iz… »
Đoković i Krajinović u trećem kolu Sinsinatija

Đoković i Krajinović u trećem kolu Sinsinatija

Danas 25.08.2020
Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u treće kolo mastersa Sinsinati u Njujorku, pošto je noćas pobedio 72. igrača sveta Litvanca Ričardasa Berankisa posle dva seta, 7:6, 6:4. Prvi teniser sveta pobedio je posle sat i 40 minuta. U prvom setu… »
Đoković traži svoju igru i bori se sa bolom: Najbolji teniser sveta, jedva, savladao Berankisa (foto)

Đoković traži svoju igru i bori se sa bolom: Najbolji teniser sveta, jedva, savladao Berankisa (foto)

Večernje novosti 25.08.2020
NOVAK Đoković ponovo igra. Najbolji teniser sveta odigrao je svoj prvi zvaničan meč, posle višemesečne pauze, i slavio u drugom kolu turnira Sinsinati protiv Rikardasa Berankisa sa 7:6, 6:4. Duel je trajao sat i 41 minut, ali se videlo da Nole nije… »
Krajinović ubedljiv protiv trećeg tenisera sveta: Filipova partija za pamćenje

Krajinović ubedljiv protiv trećeg tenisera sveta: Filipova partija za pamćenje

Večernje novosti 25.08.2020
ODLIČAN početak Filipa Krajinovića na turniru Sinsinati (koji se igra u Njujorku). Srpski teniser je u drugom kolu Mastersa savladao favorizovanog Austrijanca Dominika Tima sa ubedljivih 6:2, 6:1. Krajinović je trećem teniseru sveta, a drugom nosiocu… »
Đokovića mučio vrat, ali prošao dalje, meč karijere Krajinovića, Srbin razbio Dominika Tima

Đokovića mučio vrat, ali prošao dalje, meč karijere Krajinovića, Srbin razbio Dominika Tima

Sportski žurnal 25.08.2020
Fantastičan start srpskih tenisera na turniru u Sinsinatiju, Novak Đoković i Filip Krajinović se lako plasirali u osminu finala. Najbolji teniser sveta Novak Đoković plasirao se u osminu finala Sinsinatija, posle pobede nad Litvancem Rikardasom… »
Psovke, bolovi, frka, trijumf! Novak Đoković zaigrao posle korona-pauze i uz dramu produžio nepobedivost u 2020!

Psovke, bolovi, frka, trijumf! Novak Đoković zaigrao posle korona-pauze i uz dramu produžio nepobedivost u 2020!

Sportal blic 25.08.2020
U prvom takmičarkom meču od privremenog prekida sezone zbog pandemije korona virusa, Novak Đoković je u Njujorku, gde se trenutno održava masters premešten iz Sinsinatija, pobedio Rikardasa Berankisa sa 7:6(2), 6:4. I to uz mnogo problema. Do… »
Nole se vratio: Ova slika je zabrinula njegove fanove

Nole se vratio: Ova slika je zabrinula njegove fanove

Mondo 25.08.2020
Na mastersu SInsinati, Novak Đoković je zabeležio trijumf protiv Rikardasa Berankisa (7:6, 6:4), u prvom zvaničnom meču nakom pauze zbog pandemije korona virusa. Međutim, bolovi u vratu su ga prilično mučili, pa je nekoliko puta dobijao medicinsku… »
Teška pobeda, ali Novak je u osmini finala Sinsinatija

Teška pobeda, ali Novak je u osmini finala Sinsinatija

N1 Info 25.08.2020
Novak Đoković plasirao se u osminu finala Sinsinatija pobedom protiv Ričardasa Berankisa u dva seta. Novak Đoković posle šest meseci je odigrao takmičarski meč i slavio protiv Ričardasa Berankisa za plasman u osminu finala Sinsinatija 7:6, 6:4… »
Novak: Povreda me nervira, ali bolje sam nego dan pre

Novak: Povreda me nervira, ali bolje sam nego dan pre

Nova 25.08.2020
Novak Đoković je imao mnogo problema u svom prvom takmičarskom meču posle pet i po meseci pauze, zbog pandemije koronavirusa, ali je na kraju pobedio. Litvanac Ričardas Berankis, 72. na svetskoj listi, napravio mu je dosta problema, ali ne i da ga… »
UŽIVO Novak igra zvaničan meč posle pet i po meseci

UŽIVO Novak igra zvaničan meč posle pet i po meseci

Nova 25.08.2020
Novak Đoković, najbolji teniser sveta, posle 24 nedelje pauze u teniskoj sezoni igra prvi zvaničan meč, na Mastersu Sinsinati. Novak u drugom kolu igra sa 72. teniserom sveta, Litvancem Ričardasom Berankisom, koji je prošao kvalifikacije i u prvom… »
Glavni favoriti, šta to beše? Teniske korona-senzacije u Njujorku! /video/

Glavni favoriti, šta to beše? Teniske korona-senzacije u Njujorku! /video/

Sportal blic 24.08.2020
Duga takmičarska pauza uzela je svoj danak. To je najbolje pokazao prvi nastup glavnih favoritkinja na Sinsinati turniru koji se, zbog pandemije korona virusa, odvija u Njujorku. Ispale su, naime, obe: Karolina Pliškova kao prvi nosilac i Sofija Kenin… »

Vesti dana »