Povezane vesti

Đoković uz dosta muke do osmine finala Sinsinatija, Krajinović iznenadio Tima

Đoković uz dosta muke do osmine finala Sinsinatija, Krajinović iznenadio Tima

Radio 021 25.08.2020
Novak Đoković i Filip Krajinović u odvojenim mečevima plasirali su se u osminu finala Sinsinati mastersa. Đoković je savladao Litvanca Rikardasa Berankisa u dva seta, sa 7:6 (7:2), 6:4. Bila je to 22. uzastopna pobeda Đokovića, a 19. u ovoj… »
Đoković i Krajinović u trećem kolu Sinsinatija

Đoković i Krajinović u trećem kolu Sinsinatija

Politika 25.08.2020
Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u treće kolo mastersa Sinsinati u Njujorku, pošto je noćas pobedio 72. igrača sveta Litvanca Ričardasa Berankisa posle dva seta, 7:6, 6:4. Prvi teniser sveta pobedio je posle sat i 40 minuta. U prvom setu… »
Prvi meč posle pauze zbog korone: Đoković u trećem kolu Sinsinatija

Prvi meč posle pauze zbog korone: Đoković u trećem kolu Sinsinatija

Sputnik 25.08.2020
Najbolji teniser sveta Novak Đoković plasirao se u treće kolo Sinsinati Mastersa u Njujorku, pošto je pobedio Litvanca Ričardasa Berankisa 7:6 (7-2), 6:4. Prvi zvanični meč Đokovića na ATP turu posle pauze zbog korona virusa trajao je 100 minuta… »
Đoković se mučio ceo meč, ali ima poruku ohrabrenja: Povreda mi smeta i nervira me, ali...

Đoković se mučio ceo meč, ali ima poruku ohrabrenja: Povreda mi smeta i nervira me, ali...

Mondo 25.08.2020
Najbolji teniser sveta imao je komplikovan prvi meč od povratka na teren. Najbolji teniser sveta imao je komplikovan prvi meč od povratka na teren. Novaku Đokoviću uopšte nije bilo lako, ali je uspeo - plasirao se u treće kolo Sinsinati mastersa i… »
Mari šokirao Zvereva u Njujorku: Nemac se samouništio u trećem setu i izgubio od Britanca

Mari šokirao Zvereva u Njujorku: Nemac se samouništio u trećem setu i izgubio od Britanca

Telegraf 25.08.2020
Britanski teniser Endi Mari napravio je iznenađenje i pobedio favorizovanog Nemca Aleksandra Zvereva sa 2-1 u setovima, 6:3, 3:6 i 7:5 posle dva sata i 32 minuta igre. Deset godina stariji i 127 pozicija lošije plasirani Mari je posle godinu i po dana… »

Vesti dana »