Povezane vesti

Novakov naredni rival: On je mentalna gromada

Novakov naredni rival: On je mentalna gromada

Nova 25.08.2020
Novak Đoković bi negde oko 21.30 trebalo da igra meč osmine finala na Mastersu Sinsinati, a protivnik mu je Amerikanac Tenis Sandgren. Trenutno 55. teniser sveta je do susreta sa svetskim brojem jedan stigao pobedom nad Felikson Ožeom-Alijasimom, 6:7… »
Novak: Vrat? Desio se "cim"; Ne očekujem da me svi vole

Novak: Vrat? Desio se "cim"; Ne očekujem da me svi vole

N1 Info 25.08.2020
Prvi meč posle šest meseci i pobeda nad Ričardasom Berankisom 7:6 (7-2), 6:4 u drugom kolu turnira u Sinsinatiju, a posle je Novak Đoković za Sport klub govorio o emocijama na terenu, o tome kako je povredio vrat, kao i o svom angažmanu u Savetu… »
Filip za SK: Janko težak na pohvalama, sada nije bio!

Filip za SK: Janko težak na pohvalama, sada nije bio!

N1 Info 25.08.2020
Srpski teniser Filip Krajinović kaže za Sport klub da je veoma srećan posle trijumfa nad Dominikom Timom (6:2, 6:1) u drugom kolu Masters turnira u "Sinsinatiju", kao i da su šanse 50-50 u meču sa Martonom Fučovičem. "Iskreno sam malo iznenađen… »
Srbin ‘počistio’ austrijanca: Sat vremena za pamćenje

Srbin ‘počistio’ austrijanca: Sat vremena za pamćenje

Hot sport 25.08.2020
Srpki teniser Filip Krajinović pobedio je 3. igrača sveta Dominika Tima u 2 seta. Rutinski posao odradio je naš teniser. PROČITAJTE JOŠ: TERZIĆ PORUČIO IGRAČIMA: – Ne javljajte se, ako ovima ne date četiri komada! (VIDEO) Posle 1 sata i 3… »
Đoković posle prvog nastupa: Lepo je i čudno u isto vreme

Đoković posle prvog nastupa: Lepo je i čudno u isto vreme

Večernje novosti 25.08.2020
NOVAK Đoković je obezbedio mesto u trećem kolu Mastersa Sinsinati, koji se igra u Njujorku, kada je savladao Ričardsa Berankisa sa 7:6, 6:4. Ne samo što je meč bio težak i što je najbolji teniser sveta igrao prvi put posle šest meseci, nego se… »
Đoković o povredi: Nesreća je što me boli posle šest meseci…

Đoković o povredi: Nesreća je što me boli posle šest meseci…

Vesti online 25.08.2020
Srpski teniser Novak Đoković uspešno je prebrodio prvu prepreku na Sinsinati Mastersu pošto je u drugom kolu savladao Ričardasa Berankisa (7:6, 6:4). Međutim, Novak nije bio ubedljiv u prvom zvaničnom meču posle šest meseci. Servis je bio… »
Đoković u večernjem terminu, Krajinović kasno u noć

Đoković u večernjem terminu, Krajinović kasno u noć

Sportske.net 25.08.2020
Organizatori odredili satnicu. Novak Đoković je posle dosta muka uspeo da se plasira u treće kolo Mastersa u Sinsinatiju. Tamo će se sastati sa Amerikancem Tenisom Sandgrenom i to u terminu koji će navijačima u Srbiji malo više odgovarati. Treći… »
Novak igra u večernjem terminu, Krajinović posle ponoći

Novak igra u večernjem terminu, Krajinović posle ponoći

Nova 25.08.2020
Srpski tandem nastavlja sa mečevima na Sinsinati mastersu u Njujorku, duelima trećeg kola turnira koji se igra u Njujorku. Poznato je da je masters u Sinsinatiju izmešten u Veliku jabuku usled pandemije koronavirusa. Prvi teniser sveta se dosta mučio… »

Vesti dana »