Povezane vesti

Blakeov otac: Moj sin ima osam rupa u tijelu

Blakeov otac: Moj sin ima osam rupa u tijelu

Al Jazeera 25.08.2020
Druge noći nasilnih protesta u Wisconsinu, demonstranti su gađali policiju i palili automobile i zgrade. Otac Afroamerikanca Jacoba Blakea, na kojeg je policija pucala u gradu Kenosha u saveznoj američkoj državi Wisconsin, kaže da je njegov sin… »
Otac crnca koga su upucali policajci: Moj sin ima osam rupa na telu, paralizovan je

Otac crnca koga su upucali policajci: Moj sin ima osam rupa na telu, paralizovan je

Blic 25.08.2020
Otac Afroamerikanca Džejkoba Blejka, na kojeg je policija pucala u gradu Kenoša u saveznoj američkoj državi Viskonsin, kaže da je njegov sin paralizovan od struka na dole. On je za Čikago San Tajms rekao da je njegov sin upucan osam puta tokom… »
Evo ko je afroamerikanac zbog koga gori viskonsin: Džejkob Blejk ima debeo dosije, evo za šta je optužen skoro (video)

Evo ko je afroamerikanac zbog koga gori viskonsin: Džejkob Blejk ima debeo dosije, evo za šta je optužen skoro (video)

Kurir 25.08.2020
Protiv Afroamerikanca Džekoba Blejka, koga je policija upucala iz neposredne blizine u američkom gradu Kenoša u Viskonsinu,podneta je krivična prijava prošlog meseca. Internetski sudski zapisi pokazuju da ga je 6. jula pravni tim okruga Blejka… »
VIDEO: Policija u Viskonsinu pucala više puta u leđa Afroamerikanca, izbili neredi

VIDEO: Policija u Viskonsinu pucala više puta u leđa Afroamerikanca, izbili neredi

Radio 021 25.08.2020
U gradu Kinoša u američkoj saveznoj državi Viskonsin policija je, reagujući na dojavu o porodičnom nasilju, pucala na jednog Afroamerikanca, koji je ranjen, te je sa povredama opasnim po život prevezen u bolnicu. Ranjenog muškarca u bolnicu je… »

Vesti dana »