Povezane vesti

Očuh mališana koji su se utopili kod Lazarevca: Bili smo izbezumljeni, otišao sam na cigaretu i više ih nije bilo! Video

Očuh mališana koji su se utopili kod Lazarevca: Bili smo izbezumljeni, otišao sam na cigaretu i više ih nije bilo! Video

Mondo 25.08.2020
Dvojica male braće stare 5 i 7 godina udavila su se u nedelju u jezeru Očaga kod Lazarevca, a njihov očuh Kristijan prisetio se tog kobnog dana i ispričao da su on i njegova porodica tada išli na pijacu da kupe starijem dečaku sveske i ranac za… »
"Otišao sam da zapalim: Cigaru...." Očuh utopljenih dečaka otkrio da se tragedija dogodila kad je decu ostavio samu u…

"Otišao sam da zapalim: Cigaru...." Očuh utopljenih dečaka otkrio da se tragedija dogodila kad je decu ostavio samu u…

Blic 25.08.2020
"Nekoliko sati pre nesreće išli smo na pijacu da Dragiši kupimo sveske i ranac za školu. Trebalo je da za osam dana krene u prvi razred. Posle smo došli na jezero, da predahnemo... A onda se dogodila strašna tragedija." Ovako za "Blic" započinje… »
Niz tragedija na rekama i jezerima, za dva meseca voda odnela devet života

Niz tragedija na rekama i jezerima, za dva meseca voda odnela devet života

RTS 25.08.2020
Svake godine na vodotocima u Srbiji utopi se oko 80 ljudi. Najčešće su to deca poluplivači. Sada je, kažu u rečnoj policiji, rizik 200 puta veći, jer su reke ove godine više posećene. Najopasnije je kupanje oko slapova, splavova ili ispod… »
Okrenuo sam se, nije ih bilo: Neutešni majka i očuh Dragiše i Danijela koji su se u nedelju utopili u jezeru Očaga kod…

Okrenuo sam se, nije ih bilo: Neutešni majka i očuh Dragiše i Danijela koji su se u nedelju utopili u jezeru Očaga kod…

Večernje novosti 25.08.2020
DA sam samo slutila da me može zadesiti ovakva tragedija, da u trenutku, izgubim dvoje dece, nikada ih ne bih odvela na Očagu. A toliko su želeli da idu na kupanje... Prvi put smo ih odveli na jezero i udaviše se obojica! Ovo, za "Novosti", ne… »

Vesti dana »